Autor:
Happeningi przed koncertem Rap for Trinity

Happeningi odbywają się m.in. na rogu Radwańskiej i Stefanowskiego oraz Matejki i Narutowicza (w godz. 12.00-16.00). Od godz. 14.00 wyposażone w tuby grupy młodzieży będą promować imprezę w Pasażu Schillera i na ulicy Piotrkowskiej.
"Zainteresowanie koncertem jest bardzo duże, ale postanowiliśmy dać też szansę młodym, którzy nie mają 49 złotych na bilet" - mówi ks. Michał Misiak, organizator festiwalu. Podczas happeningów młodzież może kupić bilety po 25 złotych. Specjalne ceny obowiązują także w siedzibie NZS przy ul. Piotrkowskiej 46 i w Kinie Polonia.
W koncercie wezmą udział największe gwiazdy polskiej sceny rap, m.in. Molesta, Pezet & Małolat, Fokus z Pokahontaz, DonGURALesko & Kasta, Full Power Spirit, Łona, Małpa i Eldo.
"Rap for Trinity" rozpocznie się 15 maja o godz. 19.00 w klubie Dekompresja w Łodzi. Ostatnia część festiwalu, poświęcona muzyce rockowej - zaplanowana jest na 19 czerwca.

Rozmowa z ks. Michałem Misiakiem (7 min. 22 sek.):