Autor:
KWESTIONARIUSZ W SPRAWIE GODZIN ODPRAWIANIA MSZY ŚW.W KOŚCIOŁACH ARCHIDIECEZJI ŁÓDZKIEJ

Redakcja Portalu Internetowego Archidiecezji Łódzkiej zwraca się do Czcigodnych Księży Proboszczów z prośbą o przekazanie informacji dotyczących godzin odprawiania Mszy św. w kościele parafialnym – w niedziele, dni świąteczne i dni powszednie.
Prosimy o wypełnienie przesłanego kwestionariusza i przekazanie go drogą mailową, listownie lub osobiście na adres redakcji edycji łódzkiej tygodnika „Niedziela”. Kwestionariusz zostanie także rozesłany drogą mailową na skrzynki elektroniczne poszczególnych parafii.
Informacje przekazane w kwestionariuszu służyć będą uaktualnieniu i rozszerzeniu bazy danych na naszej stronie internetowej - o porządku Mszy św. w kościołach archidiecezji.
Prosimy o przekazanie tych informacji i liczymy na pozytywną odpowiedź na naszą prośbę.
Redaktor merytoryczny
Portalu Internetowego Archidiecezji Łódzkiej
Ks. Mariusz Wojturski

Adres mailowy: [email protected]