OGŁOSZENIA

XII Niedziela Zwykła
1. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i sobota miesiąca. W piątek rano udamy się do chorych a od godz. 17:00 Adoracja Najświętszego Sakramentu, msza św. o godz. 18:00. W sobotę msza św. wotywna o N. M. Pannie i nabożeństwo Maryjne rano o godz. 7:00. Serdecznie zapraszamy.
2. Od piątku z racji wakacji aż do do końca sierpnia msze św. wieczorem będą tylko o godz. 18:00.
3. Z racji rozpoczętych wakacji, tak przez dzieci oczekiwanych, życzymy, aby był to czas odpoczynku i nabierania sił przypominając jednocześnie o obowiązku uczestniczenia w mszach świętych jak i osobistej modlitwie.
4. Zgodnie z zapowiedzią sprzed tygodnia ks. Proboszcz o godz. 10:30 odprawi mszę dziękczynną za spędzone razem 18 lat w tej parafialnej wspólnocie. Trzeba jednak nadmienić, że zgodnie z decyzją ks. Arcybiskupa Metropolity pozostanie jeszcze do 14 lipca włącznie w tejże wspólnocie.
5. W środę przypada Uroczystość świętych apostołów Piotra i Pawła. Porządek mszy świętych jak w dni powszednie.
6. Trwają do czwartku włącznie nabożeństwa czerwcowe. Włączmy się do tej modlitwy wielbiącej Boże Serce, codziennie o godz. 17:45.
7. W zakrystii jest do rozprowadzenia prasa katolicka, tygodniki: "Niedziela" i "Gość Niedzielny", "Mały Gość Niedzielny" oraz miesięcznik "Aspekt Polski". Prosimy o ich odbiór po mszy św.
8.  Liturgia tego tygodnia przynosi nam:
poniedziałek dzień powszedni
wtorek wsp. św. Ireneusza, biskupa o męczennika
środa Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła
czwartek dzień powszedni
piątek dzień powszedni
sobota wsp. Najświętszej Maryi Panny
9.  Powiększyło się grono naszej parafialnej wspólnoty, bowiem przez udzielenie sakramentu chrztu świętego włączyliśmy do grona wyznawców Chrystusa:
Zofia Anna Przybysz
Życzymy zarówno dziecku jak i rodzicom licznych łask Bożych.
10.  Zapowiedzi przedmałżeńskie - XII Niedziela Zwykła
drugie
Grzegorz Ziarnikkawaler z parafii naszej
Katarzyna Pergółpanna z parafii w Kłodawie
Marcin Jóźwiakkawaler z parafii naszej
Agnieszka Galińskapanna z parafii M.B. Różańcowej
Jeśli któraś z osób czytających zapowiedzi ma świadomość przeszkód zachodzących pomiędzy narzeczonymi to proszona jest o powiadomienie kancelarii parafialnej.
11.  Wszystkim, którzy w tych najbliższych dniach obchodzić będą swoje urodziny, imieniny czy też jakiekolwiek inne rocznice, składamy najserdeczniejsze życzenia – błogosławieństwa Bożego i wszelkich łask od Boga.
12.  W minionym tygodniu odeszli od nas:
Aldona Kowalczyk
Wieczny odpoczynek racz im dać Panie...
Rodzinie i najbliższym przeżywającym śmierć drogich im osób składamy wyrazy współczucia.