OGŁOSZENIA

Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego
1. Nabożeństwa majowe odbywają się codziennie o godzinie 17:30. Serdecznie zapraszamy tym bardziej, że czytanki poświęcone są objawieniom Matki Bożej.
2. Dziś zgodnie z decyzją arcybiskupa łódzkiego jest przewidziana zbiórka ofiar na potrzeby organizacyjne Światowego Dni Młodzieży.
3. W sobotę przypada Wigilia Zesłania Ducha Świętego. Zapraszamy wieczorem na godzinę 20:00. Wtedy to podczas wystawienia Najświętszego Sakramentu, Grupa modlitewna poprowadzi modlitwę wstępną, po niej będzie wygłoszona konferencja, będzie czas na modlitwę wstawienniczą i wreszcie o 22:00 Eucharystia. Zapraszamy do wspólnego uczestnictwa.
4. Za tydzień 24 maja w Niedzielę Zesłania Ducha Świetego o godzinie 9:00 odbędzie się Rocznica Pierwszej Komunii Świętej dzieci z klas IV.
5. Jest w zakrystii tygodnik "Niedziela", jest także tygodnik "Idziemy". Zapraszamy do nabycia prasy.
6.  Liturgia tego tygodnia przynosi nam:
poniedziałek dzień powszedni
wtorek dzień powszedni
środa dzień powszedni
czwartek dzień powszedni
piątek dzień powszedni
sobota dzień powszedni
7.  Powiększyło się grono naszej parafialnej wspólnoty, bowiem przez udzielenie sakramentu chrztu świętego włączyliśmy do grona wyznawców Chrystusa:
Aleksandra Wiktoria Kuczyńska
Jan Aleksander Gromek
Życzymy zarówno dzieciom jak i rodzicom licznych łask Bożych.
8.  Wszystkim, którzy w tych najbliższych dniach obchodzić będą swoje urodziny, imieniny czy też jakiekolwiek inne rocznice, składamy najserdeczniejsze życzenia – błogosławieństwa Bożego i wszelkich łask od Boga.
9.  W minionym tygodniu odeszli od nas:
Janina Płaszczyk
Monika Przekorcka
Wieczny odpoczynek racz im dać Panie...
Rodzinie i najbliższym przeżywającym śmierć drogich im osób składamy wyrazy współczucia.