OGŁOSZENIA

Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego
1. W dniu jutrzejszym jako drugim dniu świątecznym zapraszamy na Msze święte odprawiane wg porządku jak w każdą niedzielę.
2. W czwartek rano wyrusza pielgrzymka autokarowa do Rzymu na kanonizacje Jana XXIII oraz Jana Pawła II. Prosimy o modlitwę, a ze swej strony będziemy i o Was pamiętać za wstawiennictwem wtedy już świętych papieży.
3. W piątek 25 kwietnia o godzinie 18:00 zostanie odprawiona msza święta w intencji naszych Jubilatów - ks. Marków. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy. Tego też dnia swoje imieniny obchodzi nasz ks. arcybiskup Metropolita.
4. W Niedzielę Miłosierdzia zapraszamy naszych parafian jak i gości na godzinę 15:00 pod krzyż upamiętniający powstańców z 1863 roku. Wtedy to zostanie tam właśnie wokół krzyża odmówiona Koronka do Miłosierdzia Bożego. Prosimy o przyniesienie ze sobą świec, bowiem zapalimy je i przeniesiemy do naszych domów od tej ISKRY, która zapalona w Krakowskich Łagiewnikach dotarła do naszej parafii w Niedzielę Palmową.
5. Jest w zakrystii podwójna ilość tygodnika "NIEDZIELA", który zawiera w sobie dodatkowo na wydzielonych stronach bardzo ciekawy album poświęcony błogosławionemu papieżowi Janowi Pawłowi II. Dobrze jest zachować taką pamiątkę na długi czas. Cena jednego egzemplarza o tak zwiększonej objętości wynosi 6 zł. Jest oczywiście także tygodnik "IDZIEMY" oraz miesięcznik "LIST DO PANI". Zapraszamy do nabycia. Część Niedzieli już w Wielkim Tygodniu w czasie Triduum została zakupiona, pozostałe egzemplarze czekają na nabywców.
6. Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się tak mocno i bezpośrednio w dekorację naszej kaplicy. Wymagało to wiele trudu ale, jak widać, jest to wszystko przemyślane i wykonane bardzo ładnie. Dziękujemy serdecznie.
7.  Liturgia tego tygodnia przynosi nam:
poniedziałek Poniedziałek w Oktawie Wielkanocy
wtorek Wtorek w Oktawie Wielkanocy
środa Środa w Oktawie Wielkanocy
czwartek Czwartek w Oktawie Wielkanocy
piątek Piątek w Oktawie Wielkanocy
sobota Sobota w Oktawie Wielkanocy
8.  Wszystkim, którzy w tych najbliższych dniach obchodzić będą swoje urodziny, imieniny czy też jakiekolwiek inne rocznice, składamy najserdeczniejsze życzenia – błogosławieństwa Bożego i wszelkich łask od Boga.