OGŁOSZENIA

IV Niedziela Zwykła
1. Jutro przypada Święto Ofiarowania Pańskiego. Msze święte z poświęceniem świec będą odprawiane o godz.: 7:00, 9:00, 16:30 i 18:00. Tego też dnia będzie w całej Polsce zbiórka ofiar na zakony kontemplacyjne. U nas będzie to stała puszka po lewej stronie ławek wychodząc z kaplicy.
2. Jutro także Grupa Modlitewna zaprasza na adorację Najświętszego Sakramentu z racji pierwszego poniedziałku miesiąca. Rozpoczniemy po mszy św. o godz. 18:00 a zakończymy Apelem Jasnogórskim o 21:00. Serdecznie zapraszamy.
3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W piątek rano udamy się do chorych a od godz. 17:00 Adoracja Najświętszego Sakramentu.
4. Za nami ostatni tydzień kolędowych spotkań. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy zechcieli zaprosić nas do swego domu. Dziękujemy także za ofiary złożone dobrowolnie, jako datek na budowę nowego kościoła. Zgodnie z zapowiedzią dla tych osób i rodzin, które z różnych względów nie były obecne a chciały by zaprosić kapłana proponujemy wtorek i środę. Należy dziś jeszcze bądź jutro w zakrystii lub kancelarii dokonać zapisu na oznaczony dzień i godzinę spotkania. Za tydzień postaramy się także ogólnie podsumować ten czas.
5. Zgodnie z zapowiadanym dniem modlitw o obfite owoce Synodu biskupów oraz modlitw w intencji Ojca Świętego Franciszka, na dzień 10 lutego br. od godz. 7:00 do 18:00 będzie w naszej parafii wystawienie Najświętszego Sakramentu i możliwość indywidualnej adoracji. Często nie zdajemy sobie sprawy jak wiele znaczy dla duszy człowieka spędzenie czasu sam na sam z Najświętszym Sakramentem. Można, dziękując za otrzymane dary modlić się o zdrowie dla siebie i rodziny, o pracę, rozwiązanie zawiłych spraw rodziny czy swoich własnych, uleczenie ze zniewolenia czy też prośba o światło łaski dla wątpiących. Możliwości jest bardzo dużo. Serdecznie zapraszamy także tego dnia małżeństwa, aby podczas mszy świętej o godz. 18:00 odnowić przysięgę małżeńską. Za tydzień jeszcze będzie przypomnienie
6. Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej dostępnej w zakrystii. Jest NIEDZIELA, IDZIEMY i ASPEKT POLSKI oraz inne pisma jak GOŚĆ NIEDZIELNY z II częścią filmu o św. Teresie oraz LIST DO PANI i miesięcznik L'OSSERVATORE ROMANO w wydaniu polskim. Zapraszamy.
7.  Liturgia tego tygodnia przynosi nam:
poniedziałek Święto Ofiarowania Pańskiego
wtorek dzień powszedni
środa dzień powszedni
czwartek wsp. św. Agaty, dziewicy i męczennicy
piątek wsp. św. męczenników Pawła Miki i Towarzyszy
sobota dzień powszedni
8.  Wszystkim, którzy w tych najbliższych dniach obchodzić będą swoje urodziny, imieniny czy też jakiekolwiek inne rocznice, składamy najserdeczniejsze życzenia – błogosławieństwa Bożego i wszelkich łask od Boga.
9.  W minionym tygodniu odeszli od nas:
Danuta Leska
Wieczny odpoczynek racz im dać Panie...
Rodzinie i najbliższym przeżywającym śmierć drogich im osób składamy wyrazy współczucia.