OGŁOSZENIA

I Niedziela Wielkiego Postu
1. Dziś jeszcze o godzinie 17:15 zapraszamy na pierwsze w tym Wielkim Poście nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym. W piątki natomiast nabożeństwa Drogi Krzyżowej z udziałem dzieci o 17:30 a dla młodzieży i dorosłych o godzinie 19:00.
2. Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej dostępnej w zakrystii. Jest NIEDZIELA z wyjątkowym wywiadem z biskupem Kaliskim Edwardem Janiakiem jako świadkiem walki z chorobą nowotworową, ASPEKT POLSKI oraz inne pisma jak GOŚĆ NIEDZIELNY z artykułem "Ludzie spod Krzyża", MAŁY GOŚĆ NIEDZIELNY z planszą do wklejania obrazków z nabożeństw Drogi Krzyżowej i opisem osób spotkanych przez Jezusa na Drodze Krzyżowej oraz LIST DO PANI i miesięcznik L'OSSERVATORE ROMANO w wydaniu polskim. Jest także nowy numer miesięcznika CHiT co należy odczytać "Chrystus i Ty" z książeczką zawierającą pięknie wydane Modlitwy papieża Franciszka. Zapraszamy także do zapoznania się i ewentualnego zamówienia nowej książki p. Aldony Plucińskiej pod tytułem "Polskie zwyczaje rodzinne". Książkę tą będzie można zamówić telefonicznie a jej koszt to 40 zł + przesyłka.
3.  Liturgia tego tygodnia przynosi nam:
poniedziałek wsp. św. Polikarpa, biskupa i męczennika
wtorek dzień powszedni
środa dzień powszedni
czwartek dzień powszedni
piątek dzień powszedni
sobota dzień powszedni
4.  Wszystkim, którzy w tych najbliższych dniach obchodzić będą swoje urodziny, imieniny czy też jakiekolwiek inne rocznice, składamy najserdeczniejsze życzenia – błogosławieństwa Bożego i wszelkich łask od Boga.