Parafia św. Maksymiliana Marii Kolbe w Pabianicach

Ogłoszenia parafialne

XI Niedziela Zwykła, 17 czerwca 2018r.

 1. Nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa dzisiaj o godz. 1700, a od poniedziałku do soboty odprawiamy o godz. 1730.
 2. Dzisiaj taca gospodarcza i zbiórka makulatury na misje.
 3. Spotkanie Zespołu Synodalnego w poniedziałek o godz. 1840.
 4. W środę o godz. 1845 w kaplicy spotkanie modlitewne ze świadectwami i adorację z cyklu „Obudzić niedźwiedzia”. Spotkanie ma charakter otwarty i może przyjść każdy, kto czuje w sobie potrzebę modlitwy w intencji rozbudzenia wiary.
 5. W piątek o godz. 800 msza św. dziękczynna na zakończenie roku szkolnego dla dzieci i młodzieży. Zapraszamy młodzież i dzieci, nauczycieli, wychowawców i rodziców. Podziękujemy dobremu Bogu za wszystkie otrzymane dary i łaski w ciągu tego roku nauki oraz poprosimy o błogosławieństwo oraz bezpieczne i szczęśliwe wakacje.
 6. Nasza parafia organizuje wyjazd dla dzieci i młodzieży nad morze do Mikoszewa w dniach 25 lipca do 4 sierpnia. Są jeszcze wolne miejsca. Informacje i zapisy u ks. Tomasza.
 7. W dniach od 23-30 lipca w ramach Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży organizujemy dla młodzieży spływ kajakowy po Bugu, koszt 150 zł/os. Bliższe informacje u ks. Przemka.
 8. Parafialna kawiarenka „Pod Aniołami” - zapraszamy na kawę herbatę, ciasto domowe w każdą niedzielę w godz. 900 – 1900.
 9. Parafialny Zespół Caritas zaprasza do punktu wymiany używanej odzieży, obuwia, zabawek itp. Każdy może wybrać coś dla siebie dzisiaj od godz. 800 do 1900 w dolnym kościele przy kawiarence.
 10. Zachęcamy również do korzystania z Biblioteczki Parafialnej, która znajduje się w dolnym kościele przy sali św. Stanisława Kostki obok schodów do zakrystii - wejście z tyłu kościoła. Czynna jest zawsze, gdy otwarty jest kościół.
 11. Wszystkim, którzy w tym tygodniu rozpoczną wakacje i urlopy życzymy dobrego wypoczynku oraz błogosławieństwa Bożego w podróży. Odpoczywając nie zapominajmy o niedzielnej mszy św. i codziennej modlitwie.
 12. Mamy gorącą prośbę, aby w stosownym stroju przychodzić na mszę świętą!
 13. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.
 14. Z naszej wspólnoty odeszli do wieczności:
  śp. Józef Krawczyk, l.87, ul. Cicha
  śp. Andrzej Wudarczyk, l.57, ul. Moniuszki

Powrót na górę