Parafia św. Maksymiliana Marii Kolbe w Pabianicach

Intencje Mszalne

Poniedziałek 18 marca

  700Stefana Tomaszewskiego
  700Stanisława Pikulę
  800Urszulę Stępień
  800Józefę Jach
1800Józefę Banat
1800Józefa Krysiaka

Wtorek, 19 marca – uroczystość św. Józefa Oblubieńca NMP

  700Józefa Boczkowskiego
  700Józefę Musiał
  700Stefana Tomaszewskiego – 1 greg.
  800Józefa Biniek
  900Józefa Ropęga
1800Józefa, Zenonę Wróblewskich
1800Józefę Łubisz
1800Pelagię Marcinkowską

Środa, 20 marca

  700Dziękczynno-błagalna w intencji Józefy Tomaszewskiej
  700Stefana Tomaszewskiego
  800Józefa Holweka
  800Stefana Tomaszewskiego – 2 greg.
1800Błagalna w intencji Anny GórskiejHelenę MichalskąStefana MaciejewskiegoEdwarda FrasiakaMariannę AgataBłagalna w intencji Zofii Wyrwał

Czwartek, 21 marca

  700Stanisława Pikulę
  700Stefana Tomaszewskiego
  800Stefana Tomaszewskiego – 3 greg.
  800Józefa Olszowiec
1800Magdalenę Rynkiewicz
1800Antoniego Matusiaka

Piątek, 22 marca

  700Stefana Tomaszewskiego - 4 greg.
  700W intencji Księży z których posługi korzystamy
  800Krystynę Motyl
  800Zdzisława Pawlikowskiego
1800Za zmarłych z minionego tygodnia
1800Czesława Lewandowskiego

Sobota, 23 marca

  700Jadwigę Łukomską
  700Stefana Tomaszewskiego – 5 greg.
  800Stanisława Pikulę
  800Józefa Suwalda
1630DPSWolna
1630SzpitalO uzdrowienie, w intencji Panu Bogu wiadomej
1800Krystynę Sałagacką
1800Józefa Kowalskiego

III. Niedziela Wielkiego Postu, 24 marca

  630Józefę Kosińską
  800Stanisława Skorupka
  930Bolesława Motyl
  930Stefana Tomaszewskiego – 6 greg.
1100Józefę Kędzierską
1230Dziękczynna w intencji Barbary Cieślak
1600 (kaplica)Józefa Gałęskiego
1800Rezerwacja

Poniedziałek 25 marca

  700Stefana Tomaszewskiego – 7 greg.
  700Henryka Szafrańskiego
  800Józefa Olszowca
  800Romana Król
1800Irenę Pągowską
1800Eugeniusza Krawczyka

Poniedziałek 14 stycznia

  700Janinę Michałowską
  700Bogusława Wydrzyńskiego
  700Grzegorza Sadowskiego 4. greg.
  800Włodzimierza Sykułę
  800Henryka Kredens
1800Jadwigę Domagałę

Wtorek, 15 stycznia

  700Bogusława Wydrzyńskiego
  700Grzegorza Sadowskiego 5. greg.
  800Józefa Nowaka
  800Stanisława Burskiego
1800Irenę Klonowską

Środa, 16 stycznia

  700Bogusława Jonczyka
  700Bogusława Wydrzyńskiego
  800Karolinę Sztajdel
  800Grzegorza Sadowskiego 6. greg.
1800Zygmunta KlimczakaDanielę Mocna

Czwartek, 17 stycznia

  700Bogusława Wydrzyńskiego
  700Wolna
  800Grzegorza Sadowskiego 7. greg.
  800Wolna
1800Joannę Grzywala

Piątek, 18 stycznia

  700Ireneusza Kalkowskiego
  700Bogusława Wydrzyńskiego
  800Władysława Drewniaka
  800Dziękczynno-błagalna o zdrowie dla Barbary i Małgorzaty
  800Grzegorza Sadowskiego 8. greg.
1800Za zmarłych z minionego tygodnia

Sobota, 19 stycznia

  700rez. P. Tłoczek
  700Bogusława Wydrzyńskiego
  800Stanisławę Tkaczyk
  800Mariannę Szmidt
  800Grzegorza Sadowskiego 9. greg.
1630DPSWolna
1630SZPITALWolna
1800Mariana Chwierut

II. Niedziela Zwykła, 20 stycznia

  630Janinę Purgał
  800Annę Wypych
  930Wojciecha Kukułę
1100Helenę Borkowską
1100Grzegorza Sadowskiego 10. greg.
1230W intencji Ignacego
1230Za Ojczyznę
1600 (kaplica) Zenonę Staniek
1800Mariana Domagałę

Poniedziałek, 21 stycznia

  700Bogusława Wydrzyńskiego
  700Wolna
  800Józefę Maciaszczyk
  800Grzegorza Sadowskiego 11. greg.
1800Zofię Klat

Poniedziałek, 16 lipca

  700Irenę Kuśmerek – od córek z rodzinami
  800Barbarę i Henryka Magier oraz Ryszarda Magier
1800Michała, Antoniny Czapskich, Jana Korn, Henryka Czapskiego, Natalię Parteka

Wtorek, 17 lipca

  700Wiesława Mudzo – od sąsiadów z ul. Cichej
  800Waldemara Piaseckiego w 12. rocznicę śmierci
1800Felicję Wota – od rodziny Karczewskich i Kups

Środa, 18 lipca

  700Lucynę Czapla – od Jerzego Pawickiego z rodziną
  800Sławomira Marka – od sąsiadów z ul. Cichej
1800Krystynę Żelawską – od pracowników DPS ul. Łaska

Czwartek, 19 lipca

  700REZERWACJA
  800Stanisława Pilarczyka w 35. rocznicę śmierci, Jana, Mariana, Wiktorię, Jana Cepowskich, Zuzannę, Stanisława Gralak, Józefę, Marcina Pilarczyków
1800Stanisława i Szymona Zawadzkich, Konstantego Zawadzkiego

Piątek, 20 lipca

  700Mieczysława Serafinowskiego w 11. rocznicę śmierci
  800Antoninę Kisiel – od Juliana Starzyńskiego
1800Za zmarłych z minionego tygodnia

Sobota, 21 lipca

  700Sławomira Marka – od mamy Wandy
  800Sabinę Magier-Rogowską w 5. rocznicę śmierci
1630DPS
1630Szpital
1800Czesławy i Wacława Borko

XVI Niedziela Zwykła, 22 lipca

  630Zofię i Lucjana Garusińskich, Longinę Garusińską i Annę Stępień
  800Karola Klimczaka, Genowefę i Józefa Klimczaków
  930Stanisławę, Antoniego Biela – intencja od chrześnicy z Kanady
1100Annę Kuliberda z racji przypadających imienin zmarłej, Mariana, Bronisława, Józefa Rybaków, Włodzimierza Topolskiego, Alinę, Józefa Kudajczyk
1230Za parafian
1600 (kaplica) Praksedy Klimczyńskiej z racji imienin zmarłej, Krzysztofa Rogalskiego z racji imienin i kolejnej rocznicy śmierci
1800Barbarę Sikorską – od Grzegorza z Chicago i Marka Wolniaka z rodzinami

Poniedziałek, 23 lipca

  700Zbigniewa Bożka – od Teresy i Stanisława Zielińskich
  800Antoninę Kisiel – od rodziny Ostrowskich
1800Stanisławę Kluska – od Agnieszki, Piotra Mikołajczyk

Wtorek, 24 lipca

  700Zofię Cymerman w 5. rocznicę śmierci, Łucję i Józefa Cymerman, Antoninę i Jana Styczyńskich
  800Annę Śpionek – od przyjaciółki Marii Gręda
1800Annę i Kazimierza Wróblewskich

Środa, 25 lipca

  700Wiesława Mudzo – od Teresy z rodziną
  800Czesława w 54. rocznicę śmierci, Stefana i Mariannę Traczyków
1800Arkadiusza Zakrzewskiego od Henryki Wilczek z córką

Czwartek, 26 lipca

  700Annę Krysiak z racji przypadających imienin zmarłego, Kazimierza Krysiaka
  800Macieja Cłapek, Weronikę Hanczarek, Helenę i Tadeusza Zborowskich oraz dusze w czyśćcu cierpiące
1800Mariana Kameckiego, Danuty Nowickiej
1800Beatę Malińską od córki Karoliny z Pawłem

Piątek, 27 lipca

  700Helenę Szafner – od rodziny Łubisiów
  800Antoninę Kisiel – od Rodziny Różańcowej
1800Za zmarłych z minionego tygodnia

Sobota, 28 lipca

  700Dziękczynna z racji 83. rocznicy urodzin Arnolda Wittstock z prośbą o Boże Błogosławieństwo, łaskę zdrowia, opiekę Matki Bożej Nieustającej Pomocy na dalsze lata życia
  800Jacka Jurka – w 2. rocznicę śmierci i z racji przypadających urodzin zmarłego
1630DPS
1630SzpitalDziękczynno-błagalna za Wiktorię i Zdzisława Szydłowskich
1800Bożenę Wąsek z racji 15. rocznicy śmierci

XVII Niedziela Zwykła, 29 lipca

  630Józefa, Katarzynę Łysoń i zmarłych z rodziny Łysoniów
  800Urszulę Krajewską w 3. rocznicę śmierci
  930Leszka Ocińskiego w 30. r. śm., Helenę, Franciszka i Zofię Kacalak
1100Sławomira, Lucynę, Stefana Dzbik, Walerię i Leona Rogowskich
1230Dziękczynna z racji 35. rocznicy ślubu Teresy i Krzysztofa z prośbą o Boże Błogosławieństwo, łaskę zdrowia, dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej Nieustającej Pomocy na dalsze lata życia dla Jubilatów
1600 (kaplica) Wiesławę Krupską w 13. rocznicę śmierci, Stefanię, Stefana Bąk
1800Helenę, Władysławę, Stefana Nowocień, Teodora Śpionek, Mariana Wardęckiego, Cecylię, Leszka, Krzysztofa i Witolda Gronckich

Poniedziałek, 30 lipca

  700Julitę Szewczyk z racji przypadających imienin zmarłej
  800Helenę Szafner – od córki Joanny
1800Mariusza Muszyńskiego – od Longiny i Kazimiery Pietrasiak

Wtorek, 31 lipca

  700REZERWACJA
  800Dziękczynno-błagalna z racji 85. urodzin Stefana Tomaszewskiego z prośbą o Boże Błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Nieustającej Pomocy na dalsze lata życia
1800Władysława, Antoniego Storczyków, Juliannę i Wawrzyńca Tyranów, Michała Tyrana

Powrót na górę