Parafia NMP Królowej Polski w Ozorkowie

Email Drukuj PDF

Sakrament Bierzmowania dla I i II klas szkoły ponadpodstawowej (Trzeci rok formacji)

...W najbliższą sobotę 12 września o godz. 10:30 odbędzie się spotkanie formacyjne dla kandydatów do Sakramentu Bierzmowania ze szkół ponadpodstawowych z I i II klas, a którzy już byli zapisani i brali udział w formacji przez ostatnie dwa lata. Kandydaci przynoszą ze sobą indeksy, czyli te książeczki, które zawierają podpisy  potwierdzające wcześniejsze uczestnictwo w formacji religijnej. Podczas tego spotkania zostanie zweryfikowana lista kandydatów do Sakramentu Bierzmowania, w związku z tym obecność obowiązkowa.

Informacje dla Ministrantów

...Serdecznie zapraszamy chłopców, którzy chcieliby służyć podczas Mszy Świętej jako Służba Liturgiczna Ołtarza na spotkanie ministranckie w sobotę 12 września na godz. 9:30 w salce przy kancelarii parafialnej.

Poprawiony: niedziela, 06 września 2020 17:43

Administrator danych osobowych informuje, że wszystkie dane osobowe na stronie internetowej Parafii NMP Królowej Polski w Ozorkowie umieszczone zostały za zgodą osób, których dane dotyczą lub umieszczone są na podstawie prawa.

KONTO PARAFIALNE

Bank Spółdzielczy w Ozorkowie:
26 8786 0001 0009 1213 2000 0001

Zdjęcia kościoła

O parafii NMP

Data erygowania:
1 VIII 1992 r. (abp Władysław Ziółek)

Budowa kościoła:
Rozpoczęcie budowy 4 V 1995 r. wg projektu arch. Mirosława Rybaka, Marka Grymina.

Pierwszy proboszcz:
śp. ks. Józef Piaskowski

Proboszcz w latach 2012-2022:
ks. Zenon Piechota

Obecny proboszcz:
ks. Jerzy Petera

Pn-Pt: 16.00 - 17.30

Sb: 09.00 - 10.00

Nd i św. kościelne - nieczynne