Parafia NMP Królowej Polski w Ozorkowie

...
W środę zapraszamy na wieczorną Mszę św. i Nabożeństwo ku czci Matki Boskiej Nieustającej Pomocy. Zachęcamy do pisania swoich intencji modlitewnych na kartkach.

...W piątek rozpocznie się w naszej parafii Nabożeństwo Czterdziestogodzinne, które poprzedzi Uroczystość odpustu ku czci Matki Bożej Królowej Polski. Msze św. w piątek i sobotę będą odprawiane o godz. 7.00, 9.00, 12.00 i 18.00. Po każdej Mszy św. będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo:
po Mszy św. porannej – godzinki;
po Mszy św. o 9:00 – część różańca św.;
po Mszy św. o 12.00 – koronka do Bożego Miłosierdzia;
po Mszy św. wieczornej – nabożeństwo majowe.

...Zachęcamy do skorzystania w tych dniach z sakramentu spowiedzi i Komunii św. wielkanocnej. Tym bardziej, że zostaliśmy pozbawieni tej możliwości w okresie Wielkiego Postu, kiedy to z racji ograniczeń epidemii nie mogły odbyć się nasze rekolekcje parafialne. Przypominamy również, że jest to pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca.

...W niedzielę 3 maja Uroczystość Odpustowa. Msza św. za Parafian o godz. 12.00.

...Od piątku rozpoczynają się Nabożeństwa Majowe. W naszym kościele codziennie po Mszy św. o godz. 18.00. Zadbajmy o przydrożne krzyże i kapliczki.

...Zapraszamy na nabożeństwa majowe do kościoła, bądź do odmawiania Litanii Loretańskiej w swoich rodzinach.

Z racji naszego odpustu parafialnego życzymy wszystkim naszym Parafianom obfitości Bożego błogosławieństwa. Niech Maryja Królowa Polski i nasza Matka otacza swoją matczyną opieką każdą rodzinę naszej wspólnoty parafialnej, aby nikomu nie zabrakło odwagi w wyznawaniu wiary, że Chrystus Zmartwychwstał i jest z Nami.

ks. Marcin, ks. Kamil i ks. Zenon – proboszcz.

Poprawiony: sobota, 25 kwietnia 2020 15:27

Administrator danych osobowych informuje, że wszystkie dane osobowe na stronie internetowej Parafii NMP Królowej Polski w Ozorkowie umieszczone zostały za zgodą osób, których dane dotyczą lub umieszczone są na podstawie prawa.

KONTO PARAFIALNE

Bank Spółdzielczy w Ozorkowie:
26 8786 0001 0009 1213 2000 0001

Zdjęcia kościoła

O parafii NMP

Data erygowania:
1 VIII 1992 r. (abp Władysław Ziółek)

Budowa kościoła:
Rozpoczęcie budowy 4 V 1995 r. wg projektu arch. Mirosława Rybaka, Marka Grymina.

Pierwszy proboszcz:
śp. ks. Józef Piaskowski

Proboszcz w latach 2012-2022:
ks. Zenon Piechota

Obecny proboszcz:
ks. Jerzy Petera

Pn-Pt: 16.00 - 17.30

Sb: 09.00 - 10.00

Nd i św. kościelne - nieczynne