Parafia NMP Królowej Polski w Ozorkowie

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Start Galeria zdjęć Pierwszy Dekanalny Turniej Ministrantów

Pierwszy Dekanalny Turniej Ministrantów

22 lutego 2014 roku odbył się Pierwszy Dekanalny Turniej Ministrantów w piłce nożnej - halowej. Fundatorem nagród był Burmistrz Ozorkowa - Pan Jacek Socha.

Do turnieju zgłosiły się drużyny ministrantów z parafii z Modlnej, dwóch parafii Ozorkowa - św. Józefa i NMP Królowej Polski, Parzęczewa, Sokolnik i Solcy.

Turniej rozpoczął się w dwóch grupach, które wyłoniły czterech półfinalistów: Sokolniki, Modlna, Ozorków NMP Królowej Polski i Solca. O 5 i 6 miejsce walczyły drużyny z Parzęczewa i Ozorkowa św. Józefa. Poziom był wyrównany więc decydowały karne - piąte miejsce zajęła drużyna Ozorkowa św. Józefa, szóste Parzęczew. W półfinałach poziom był również wyrównany i o zwycięstwie decydowały karne. O trzecie miejsce walczyły drużyny Ozorków NMP Królowej Polski z Ozorkowa i Sokolnik. Karne wyłoniły zwycięzcę z Ozorkowa. Czwartą drużyną zostały Sokolniki. W finale zagrali Modlna i Solca. Tu pogromu dokonała  drużyna z Solcy (7:0). Tak więc drugie miejsce zajęła Modlna, a zwycięzcą Pierwszego Dekanalnego Turnieju Ministrantów została drużyna z Solcy.

Najlepszy strzelec - Mateusz Karolak (Solca), a najlepszy bramkarz - Łukasz Lityński (Solca).

Drużynę z naszej parafii stanowili: Krystian Kowalczyk, Filip Kochański, Patryk Błażejewski, Mateusz Dudziński, Chrystian Florczak, Robert Wojciechowski, Alan Pacholczyk i Szymon Pięta.

 

NOTATKA INFORMACYJNA

Administrator danych osobowych informuje, że wszystkie dane osobowe na stronie internetowej Parafii NMP Królowej Polski w Ozorkowie umieszczone zostały za zgodą osób, których dane dotyczą lub umieszczone są na podstawie prawa.

 

KONTO PARAFIALNE

Bank Spółdzielczy w Ozorkowie:
26 8786 0001 0009 1213 2000 0001


Zdjęcia kościoła

O parafii NMP

Data erygowania:
1 VIII 1992 r. (abp Władysław Ziółek)

Budowa kościoła:
Rozpoczęcie budowy 4 V 1995 r. wg projektu arch. Mirosława Rybaka, Marka Grymina.

Pierwszy proboszcz:
śp. ks. Józef Piaskowski

Obecny proboszcz:
ks. Zenon Piechota

Kancelaria

Pn-Pt: 16.00 - 17.30

Sb: 16.00 - 17.00

Nd i św. kościelne - nieczynne