Parafia NMP Królowej Polski w Ozorkowie

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Start Galeria zdjęć Ministranci reprezentują parafię

Ministranci reprezentują parafię

Ministranci naszej parafii od kilku lat biorą udział w Mistrzostwach Archidiecezji Łódzkiej - Liturgicznej Służby Ołtarza w halowej piłce nożnej. Dotychczasowe osiągnięcia to dyplomy potwierdzające zajęcie czołowych miejsc w latach 2008, 2009, 2010. Dodatkowe trofea to zdobyty puchar, medale i metalowa tabliczka z podziękowaniem z 2009 roku, statuetka potwierdzająca zajęcie pierwszego miejsca w 2011 roku. Można je zobaczyć w zakrystii.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W dniu 2 marca 2013 roku trzy grupy wiekowe szkoły podstawowej, gimnazjum i szkoły średniej reprezentanci naszej parafii wszystkich grup wiekowych wyjechali pod opieką księdza Andrzeja Kroczka do Łasku, aby wziąć udział w tegorocznych Mistrzostwach. Niestety w tym roku nie zajęli czołowych miejsc, ale nasza parafia wystawiła po jednej drużynie w każdej grupie wiekowej. Największe zasługi w skompletowaniu drużyn miał Mateusz Dudziński, a dzięki zdjęciom Pani Małgorzaty Pięta możemy zobaczyć najmłodszą tegoroczną drużynę.

 

NOTATKA INFORMACYJNA

Administrator danych osobowych informuje, że wszystkie dane osobowe na stronie internetowej Parafii NMP Królowej Polski w Ozorkowie umieszczone zostały za zgodą osób, których dane dotyczą lub umieszczone są na podstawie prawa.


Zdjęcia kościoła

O parafii NMP

Data erygowania:
1 VIII 1992 r. (abp Władysław Ziółek)

Budowa kościoła:
Rozpoczęcie budowy 4 V 1995 r. wg projektu arch. Mirosława Rybaka, Marka Grymina.

Pierwszy proboszcz:
śp. ks. Józef Piaskowski

Obecny proboszcz:
ks. Zenon Piechota

Kancelaria

Pn-Pt: 16.00 - 17.30

Sb: 16.00 - 17.00

Nd i św. kościelne - nieczynne