Parafia NMP Królowej Polski w Ozorkowie

W intencji kapłanów

Dobry Boże, powierzamy Twojej opiece wszystkich kapłanów, prosząc, aby zawsze byli wiernymi sługami Ewangelii. Szczególnie polecamy Ci Boże naszych duszpasterzy, którzy głoszą nam Twoją naukę i karmią nas Eucharystycznym chlebem. Niech przez ich posługę, przejawia się moc Twoja, zwłaszcza wtedy gdy są szafarzami sakramentów. Duchu Święty, oświecaj ich gdy rozstrzygają trudne sprawy ludzkiego życia. Niech nie brakuje im natchnienia i Bożej Mądrości. Synu Boży, Jezu Chryste spraw, aby ci, którzy zastępują Ciebie na ziemi, byli przepojeni duchem ewangelicznego miłosierdzia i podobni do Ciebie, Dobrego Pasterza, z wielką miłością szukali zabłąkanych i umieli ich doprowadzić do żywej wiary. Amen.

Administrator danych osobowych informuje, że wszystkie dane osobowe na stronie internetowej Parafii NMP Królowej Polski w Ozorkowie umieszczone zostały za zgodą osób, których dane dotyczą lub umieszczone są na podstawie prawa.

KONTO PARAFIALNE

Bank Spółdzielczy w Ozorkowie:
26 8786 0001 0009 1213 2000 0001

Zdjęcia kościoła

O parafii NMP

Data erygowania:
1 VIII 1992 r. (abp Władysław Ziółek)

Budowa kościoła:
Rozpoczęcie budowy 4 V 1995 r. wg projektu arch. Mirosława Rybaka, Marka Grymina.

Pierwszy proboszcz:
śp. ks. Józef Piaskowski

Proboszcz w latach 2012-2022:
ks. Zenon Piechota

Obecny proboszcz:
ks. Jerzy Petera

Pn-Pt: 16.00 - 17.30

Sb: 09.00 - 10.00

Nd i św. kościelne - nieczynne