Parafia NMP Królowej Polski w Ozorkowie

O dobry wybór stanu

Panie Jezu, jestem młodym człowiekiem. Podoba mi się wygodne życie, lubię szczególnie to co jest dla mnie przyjemne. Jestem prawdziwym dzieckiem tego wieku. Ale dzisiaj wśród tłumu głosów słyszę też Twój głos: "Pójdź za mną". Czy chcesz w jednej chwili zmienić moje marzenia, przekształcić moje życie? Potrzebujesz mnie? Mojej siły młodego człowieka? Czego chcesz ode mnie? Dokąd mnie prowadzisz, Panie Jezu? Dodaj mi odwagi, żeby móc zostawić moje rzeczy, mój dom, moje marzenia. Daj mi siły pożegnać moich najbliższych... żeby móc szczęśliwie ofiarować moje życie i z Tobą zbawić świat. Wiem, że jestem słabym człowiekiem, ale chcę być z Tobą.

Administrator danych osobowych informuje, że wszystkie dane osobowe na stronie internetowej Parafii NMP Królowej Polski w Ozorkowie umieszczone zostały za zgodą osób, których dane dotyczą lub umieszczone są na podstawie prawa.

KONTO PARAFIALNE

Bank Spółdzielczy w Ozorkowie:
26 8786 0001 0009 1213 2000 0001

Zdjęcia kościoła

O parafii NMP

Data erygowania:
1 VIII 1992 r. (abp Władysław Ziółek)

Budowa kościoła:
Rozpoczęcie budowy 4 V 1995 r. wg projektu arch. Mirosława Rybaka, Marka Grymina.

Pierwszy proboszcz:
śp. ks. Józef Piaskowski

Proboszcz w latach 2012-2022:
ks. Zenon Piechota

Obecny proboszcz:
ks. Jerzy Petera

Pn-Pt: 16.00 - 17.30

Sb: 09.00 - 10.00

Nd i św. kościelne - nieczynne