Parafia NMP Królowej Polski w Ozorkowie

Aby dobrze przeżyć dzień

Droga i kochająca Matko moja Maryjo, włóż mi Swą świętą rękę na głowę, strzeż mojego umysłu, serca i zmysłów, ażebym nigdy nie popełnił(a) grzechu.
Uświęcaj moje myśli, uczucia, słowa i czyny, abym mógł(a) podobać się Tobie i Twojemu Jezusowi, a mojemu Bogu i abym wszedł(weszła) wraz z Tobą do nieba.
Jezu i Maryjo, udzielcie mi Swego świętego Błogosławieństwa: w Imię Ojca i Syna i Ducha Świętego. Amen.

Administrator danych osobowych informuje, że wszystkie dane osobowe na stronie internetowej Parafii NMP Królowej Polski w Ozorkowie umieszczone zostały za zgodą osób, których dane dotyczą lub umieszczone są na podstawie prawa.

KONTO PARAFIALNE

Bank Spółdzielczy w Ozorkowie:
26 8786 0001 0009 1213 2000 0001

Zdjęcia kościoła

O parafii NMP

Data erygowania:
1 VIII 1992 r. (abp Władysław Ziółek)

Budowa kościoła:
Rozpoczęcie budowy 4 V 1995 r. wg projektu arch. Mirosława Rybaka, Marka Grymina.

Pierwszy proboszcz:
śp. ks. Józef Piaskowski

Proboszcz w latach 2012-2022:
ks. Zenon Piechota

Obecny proboszcz:
ks. Jerzy Petera

Pn-Pt: 16.00 - 17.30

Sb: 09.00 - 10.00

Nd i św. kościelne - nieczynne