Opłatek Duszpasterstwa
2001 2002 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2015 2016 2017

SPOTKANIE OPŁATKOWE ŁÓDZKIEGO ŚRODOWISKA OŚWIATOWEGO
WYŻSZE SEMINARIUM DUCHOWNE W ŁODZI
środa, 04 stycznia 2012 roku.

Goście |  Słowo Duszpasterza |  Słowo Nauczycieli |  Słowo Biskupa |  Relacja Fotograficzna
ŻYCZENIA
PRZEDSTAWICIELA NAUCZYCIELI I WYCHOWAWCÓW

"Jeśli miłość największa w prostocie,
a pragnienie najprostsze w tęsknocie.
więc nie dziw, że pragnął Bóg,
aby najprostsi Go przyjęli,
ci, którzy duszę mają z bieli,
a dla miłości swej nie znają słów."
        Błogosławiony Jan Paweł II
  Ekscelencjo, Księże Arcybiskupie!
  Słowa wiersza "Pieśń o słońcu niewyczerpanym" Ojca Świętego, błogosławionego Jana Pawła II, wielkiego Polaka, wielkiego człowieka, kierują nasze myśli ku Jezusowi. Uczą na nowo przyjmować Odwieczną Miłość, która stała się człowiekiem, aby nas uczynić dziećmi Bożymi i być z nami tutaj, w tym ziemskim życiu.
  Na progu Nowego Roku, przeżywamy jeszcze okres Bożego Narodzenia. To czas szczególny, kiedy wyśpiewujemy chwałę i dziękczynienie Bogu i składamy sobie życzenia.
  W imieniu całej społeczności Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3, nauczycieli łódzkiej oświaty i swoim, kieruję życzenia na ręce Ks. Arcybiskupa oraz Ks. Bp Adama i Ireneusza a także wszystkich obecnych tu kapłanów.
  Życzę odnajdywania drogi miłości w prawdzie, nadziei i pokoju. Niech Boża Dziecina napełnia mocą i radością w podejmowaniu codziennej posługi. Niech obdarza życzliwością od ludzi i pozwoli owocnie przeżyć Rok Pański 2012. Niech Matka Najświętsza wyprasza u Swojego Syna błogosławieństwo, zdrowie i potrzebne łaski.

projekt, wykonanie: Maciej Wojciechowski
uwagi techniczne:
maciekw@mnc.pl
nadzór merytoryczny
ks. Marek Pluta
logo Duszpasterstwa zaprojektowane i wykonane przez
Marzenę i Michała Faflik