INFORMACJE
REDAKCJA
E-MAIL


STRONA GŁÓWNA
HISTORIA
MSZE ŚW.
GALERIA
KSIĘŻA
MINISTRANCI
GRUPY MODLIT.
PRASA



PAPIEŻ
WATYKAN
JASNA GÓRA
ARCHIDIECEZJA
ŁÓDZKA


PODRÓŻE
WEBMASTERA




LINKI
ZBIORY
KSIĘGA GOŚCI



PARAFIA
WEBMASTER




odpowiedzialny
za stronę:


webmaster:






Serwis zawiera
3222 zdjęcia



Ostatnia aktualizacja:







Rzymskokatolicka Parafia
pw. Najświętszej Maryi Panny
Nieustającej Pomocy w Andrespolu


Parafia Archidiecezji Łódzkiej - Arcybiskup Marek Jędraszewski
Dekanatu Łódź Olechów - Dziekan: ks. kan. Grzegorz Michalski
Proboszcz parafii: ks. kan. Marian Górka
Wikariusz: ks. Paweł Wójtowicz

Data erygowania: 11 IX 1994 r. (abp Władysław Ziółek)




Lokalizacja:

Miejscowość Andrespol - województwo łódzkie
16 km na wsch. od Łodzi na trasie Łódź-Tomaszów Maz.



Adres:

ul. Krzywa 8       95-020 Andrespol
Tel./fax kancelarii: (42) 212-35-98



Konto bankowe:

Bank Spółdzielczy Andrespol
74 8781 0006 0000 2206 2000 0010


Każdemu, kto chciałby pomóc w budowie
naszej Świątyni - modlitwą, pracą lub "cegiełką" na konto -

Księża i parafianie składają    
serdeczne "Bóg zapłać"        





Najnowsze wiadomości:    



    24-26 grudnia 2015r.


ŚWIĘTA BOŻEGO NARODZENIA










Więcej zdjęć z tej uroczystości.





W styczniu Msze św. w dni powszednie (od poniedziałku do soboty) o godz. 7:30 - zmiana związana jest z "kolędą".

Kancelaria czynna będzie
w godz. 8:00 - 9:00 (od poniedziałku do piątku).





PLAN KOLĘD - NA ROK 2016


    2016-01-04 - poniedziałek - od godz. 13.00
    — Stróża: I-szy Ksiądz od ul. Tuszyńska (od CPN do Gajowej)
        ul. Czereśniowa, Gajowa, Podleśna (do ul. Klubowej)
    — Stróża: II-gi Ksiądz od ul. Hokejowa, Klubowa, Jodłowa,
        ul. Wiązowa, Olimpijska.

    2016-01-05 - wtorek - od godz. 15.00
    — Stróża: cd. I Ks. ul. Podleśnej,
        II Ks. ul. Sportowa, Piłkarska, Tenisowa.

    2016-01-07 - czwartek - od godz. 12:00
    — Stróża: I Ks. ul. Czajewskiego, Jabłoniowa.
        ul. Gruszowa: II Ks. ul. Morelowa,
        ul. Sadowa, Jaworowa, Cedrowa.

    2016-01-08 - piątek - od godz. 12:00
    — Stróża: ul. H. Sawickiej (dwaj księża), od 14:00
        I Ks. ul. Kolarska, Gimnastyczna,
        II Ks. Konopnickiej.

    2016-01-09 - sobota - od godz. 09:00
    — Wiśniowa G.: I Ks. ul. Prywatna, Al. Róż,
        II Ks. ul. Tyrolska i nowe osiedle (przy ul. Podleśna,
        Borowa).

    2016-01-11 - poniedziałek - od godz. 13:00
    — Wiśniowa G. – I Ks. ul. Tuszyńska (od H. Sawickiej
        do Brzozowej),
        II Ks. Brzozowa, Akacjowa .

    2016-01-12 - wtorek - od godz. 15:00
    — Wiśniowa G. – ul. Tuszyńska (I Ks. od ul. Sportowej,
        II Ks. od ul. Piekarniczej).

    2016-01-13 - środa - od godz. 13:30
    — Wiśniowa G. – I Ks. ul. Topolowa, Kolorowa,
        II Ks. ul. Wspólna, Sosnowa.

    2016-01-14 - czwartek - od godz. 12:00
    — Wiśniowa G. – I Ks. ul. Zagajnikowa, Buczka,
        II Ks. ul. Kraszewskiego, Buczka.

    2016-01-15 - piątek - od godz. 12:00
    — Wiśniowa G. – ul. Tuszyńska (I Ks. od Brzozowej,
        II Ks. od Żytniej) i ul. Błotnista, Szkolna, Sąsiedzka.

    2016-01-16 - sobota - od godz. 09:00
    — Wiśniowa G. - ul. Oficerska + nowe domy,
        ul. Borowa.

    2016-01-18 - poniedziałek - od godz. 15:00
    — Wiśniowa G. – I Ks. ul. Nowotki,
        II Ks. Klonowa i ul. Tuszyńska (od ul. Nowotki do szkoły).

    2016-01-19 - wtorek - od godz. 12:00
    — Wiśniowa G. – I Ks. ul. Lecznicza, Feliksińska,
        Czajewskiego, Paprociowa, Szarotki,
        II Ks. ul. Piekarnicza i ul. Tuszyńska (od GOK do DPS-u).

    2016-01-20 - środa - od godz. 15:00
    — Kraszew wieś (z dwóch stron) i ul. Marysińska.

    2016-01-21 - czwartek - od godz. 12:00
    — Wiśniowa G. – I Ks. ul Parkowa, 1-go Maja,
        II Ks. ul. Zubrzyckiego i ul. Tuszyńska
        (między Parkową a Nowotki).

    2016-01-22 - piątek - od godz. 12:00
    — Kraszew – I Ks. od ul. Piastowskiej do Wrzosowej,
        II Ks. od Andrespola do ul. Wrzosowej.

    2016-01-23 - sobota - od godz. 09:00
    — Kraszew – I Ks. od ul. Piastowskiej do Przylesia,
        II Ks. ul. Dolna, Rokicińska i Przylesie.

    2016-01-25 - poniedziałek - od godz. 15:00
    — Andrespol – I Ks. ul Rokicińska i Krzywa,
        (od Rokicińskiej do kościoła) II Ks. ul. Lipowa i
        Krzywa (od kościoła do Tuszyńskiej).

    2016-01-26 - wtorek - od godz. 12:00
    — Andrespol – I Ks. ul. Brzezińska, Krótka,
        II Ks. ul Źródlana, Wieniawskiego, Paderewskiego.

    2016-01-27 - środa - od godz. 15:00
    — Andrespol – ul. Tuszyńska (z dwóch stron),
        ul. Zaułek.

    2016-01-28 - czwartek - od godz. 12:00
    — Andrespol – I Ks. ul. Żytnia, Jęczmienna, Pokojowa,
        II Ks. ul. Wysoka, Urocza, Patriotyczna.

    2016-01-29 - piątek - od godz. 12:00
    — Andrespol – I Ks. ul. Chopina, Zduńska,
        II Ks. ul. Świerczewskiego, Głogowa, Mała.

    2016-01-30 - sobota - od godz. 09:00
    — Andrespol – I Ks. ul. Zapolskiej, Rokicińska 130,
        II Ks. ul. Orzeszkowej (od Żytniej).

    2016-02-01 - poniedziałek - od godz. 15:00
    — Andrespol – ul. Podolska,
        od 17:30 ul. Krzywa (za kościołem).

Kto chciałby umówić się na kolędę prosimy o kontakt.

Dziękujemy za życzliwe przyjęcie nas w swoich domach i za
ofiary przy tej sposobności złożone na potrzeby parafii.

.

Copyright © 2000-2016 by Waldemar Plewa.
Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.