Z ŻYCIA PARAFII

Śpiewali o Matce

28 maja w Miejskim Ośrodku Kultury w Wolborzu można było usłyszeć najpiękniejsze pieśni maryjne w wykonaniu 14 grup reprezentujących różne środowiska w gminie Wolbórz.
Koncert dedykowany był także wszystkim mamom, które niedawno obchodziły swoje święto.
Przegląd uświetniły swoją obecnością władze miasta i gminy w osobach Pani Burmistrz Elżbiety Ościk, Przewodniczącego Rady Miejskiej w Wolborzu - Tadeusza Wąsa oraz radnych miejskich. Na sali obecna była także radna powiatu piotrkowskiego - Jadwiga Rytych, radna sejmiku łódzkiego minionej kadencji Anna Mizgalska-Dąbrowska oraz ks. Kan. Grzegorz Gogol, który objął patronat nad tą imprezą.
Organizatorem przeglądu była Gminna Rada KGW w Wolborzu oraz Miejski Ośrodek Kultury.