Z ŻYCIA PARAFII

Jasnogórska Madonna w Wolborzu

W dniach 17-18 sierpnia b.r. w wolborskiej parafii św. Mikołaja Bpa trwało nawiedzenie kopii obrazu Matki Bożej Jasnogórskiej. Ceremonię powitania obrazu poprowadził ksiądz arcybiskup Władysław Ziółek - metropolita łódzki. W uroczystościach wzięli ponadto udział księża zarówno pochodzący z naszej parafii jak i ci, którzy w niej pracowali, władze samorządowe: wójt gminy Henryk Sęk, przewodniczący Rady Gminy Bogdan Szulc, przewodniczący Rady Powiatu Piotrkowskiego Andrzej Jaros oraz licznie zebrani mieszkańcy gminy i parafii Wolbórz.
Nawiedzenie Obrazu Matki Bożej Jasnogórskiej w Archidiecezji Łódzkiej potrwa do 11 września b.r.

Zapraszamy również do obejrzenia zdjęć znajdujących się na stronie nawiedzenia Archidiecezji Łódzkiej.
W kalendarzu nawiedzenia znajdują się zdjęcia z wszystkich parafii które odwiedziła Matka Boża w kopii swej Jasnogórskiej ikony.