In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player
___---~^^^^---___---^^^

Aktualności

29 kwietnia 2016
obrazek

WYCIECZKA DO TORUNIA :)

26 kwietnia starsze dzieci wyjechały na wycieczkę do Torunia, jednego z najpiękniejszych i najstarszych miast Polski. Dokładnie zwiedziliśmy stare miasto, byliśmy w Domu Legend Toruńskich, gdzie „widzieliśmy” co spotkało króla Władysława Jagiełłę, bawiliśmy się we flisaków, budowaliśmy mur Krzywej Wierzy i …doświadczaliśmy średniowiecznych kar miejskich. Z pokładu statku oglądali... czytaj dalej»

29 kwietnia 2016
obrazek

JUBILEUSZ 70-LAT KLASZTORU

W niedzielę 17 kwietnia 2016 r. podczas uroczystej koncelebrowanej Mszy św. składaliśmy dziękczynienie Panu Bogu za 70 lat istnienia Wspólnoty Sióstr Bernardynek w Łodzi Rudzie. To właśnie 20 lat temu na półwiecze Klasztoru zostało otwarte nasze przedszkole. Dziękujemy wszystkim Rodzicom, którzy w tych dniach okazują nam swą szczególną życzliwość przez modlitwę i życzenia. Dziękujemy także Przedst... czytaj dalej»

29 kwietnia 2016
obrazek

GIGANTY MOCY I MY :)

Dzień 14 kwietnia był dniem wycieczki wszystkich dzieci z naszego Przedszkola św. Franciszka z Asyżu do Miejskiego Centrum Kultury w Bełchatowie. Ważnym punktem programu było interaktywne zwiedzanie Ekspozycji PGE Giganty Mocy, gdzie dokonywaliśmy odkryć geologicznych i paleontologicznych, poznawaliśmy historię z roślinnością i zwierzętami, które żyły na naszych terenach dawno, bardzo dawno temu i... czytaj dalej»

29 kwietnia 2016
obrazek

RELIKWIE ŚW. JANA PAWŁA II :)

Nadszedł dzień 13 kwietnia, gdy wszystkie dzieci wraz z rodzicami uczestniczyły w modlitwie i zamyśleniu przy relikwiach św. Jana Pawła II. Dzieci w wierszykach ułożonych przez s. Sancję przypomniały kim był i jakim człowiekiem był Papież Polak. Śpiewaliśmy także piosenki wyrażające naszą radość z tego wyjątkowego spotkania przy Janie Pawle II. Później rodzice czytali wybrane słowa naszego drogieg... czytaj dalej»

29 kwietnia 2016
obrazek

KOT W BUTACH :)

7 kwietnia młodsze dzieci z naszego przedszkola wraz z siostrami i p. Danusią udały się na wycieczkę autokarową do Baśniowej Kawiarenki na przedstawienie teatralne p.t.: „ Kot w butach”. Nasza mała choć liczebna widownia była zachwycona Kotem w pięknych czerwonych butach, pasie i kapeluszu z piórkiem, który wymyślał coraz to nowe historie, aby spełniły się słowa ojca Jasia, że otrzymał... czytaj dalej»

Informacji: 63
strona: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13]

archiwum wiadomości »

Galeria

NASZE JASEŁKA I SPOTKANIE OPŁATKOWE :)

...

BAL PRZEBIERAŃCÓW :)

...

3-4 latki w Kawiarence

...