In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player
___---~^^^^---___---^^^

Aktualności

26 sierpnia 2016
obrazek

IMIENINKI :)

W niedzielę 21 sierpnia przedstawiciele dzieci wraz z rodzicami przybyli na Mszę św. o godz. 19.00, by modlić się w intencji ks. Bartłomieja Rurarza rektora naszego kościoła.

26 sierpnia 2016
obrazek

ŚDM w naszym przedszkolu :)

Światowe Dni Młodzieży 2016, które świętowaliśmy w I etapie w ramach Dni w Diecezji znalazły także swój oddźwięk w naszym przedszkolu. Dnia 20 lipca zagościła w progach Przedszkola św. Franciszka z Asyżu młodzież z Włoch, a gospodarzami spotkania byli absolwenci naszego przedszkola, którzy przeżywają swoją formację chrześcijańską we wspólnocie Franciszkańskiej Młodzieży Oazowej.

26 sierpnia 2016
obrazek

IMIENINY KS. ABP WŁADYSŁAWA

W niedzielę 26 czerwca przedstawiciele rodziców i dzieci z naszego przedszkola uczestniczyli we Mszy świętej imieninowej i urodzinowej ks. abpa Władysława Ziółka.

26 sierpnia 2016
obrazek

PIĘKNE PRZEDSTAWIENIE :)

Dnia 23 czerwca przyjechali do nas uczniowie II klasy Szkoły Muzycznej przy ulicy Sosnowej wraz z wychowawczyniami. Obejrzeliśmy dzięki nim przedstawienie o Calineczce. Doświadczyliśmy wielu pięknych wrażeń słuchowych i wzrokowych. Zosia absolwentka grupy słonecznej grała główną rolę. Podziwialiśmy układy taneczne i muzykę oraz piosenki i przebrania. Po przedstawieniu goście poczęstowali się i uda... czytaj dalej»

21 czerwca 2016
obrazek

KONKURS I NAGRODY :) :) :)

Wiele naszych wycieczek i atrakcji zawdzięczamy dofinansowaniu z Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi, którego Zarządowi i Pracownikom bardzo dziękujemy.
Należało więc dokonać podsumowania zdobytych wiadomości, dlatego 20 czerwca każde dziecko z naszego przedszkola zdawało stosowny egzamin pisemny- tak, pisemny, choć dokładniej graficzno- kolorowankowy. Jak każdy konkurs, wypa...
czytaj dalej»

Informacji: 60
strona: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12]

archiwum wiadomości »

Galeria

NASZE JASEŁKA I SPOTKANIE OPŁATKOWE :)

...

Marcowa Msza Św.

...

DROGA KRZYŻOWA 2013 r.

...