In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player
___---~^^^^---___---^^^

Aktualności

13 stycznia 2015
obrazek

STYCZNIOWA MSZA ŚW.

11 stycznia uczestniczyliśmy we Mszy św. z Niedzieli Chrztu Pańskiego. Na początku zostaliśmy pokropieni wodą święconą, abyśmy przypomnieli sobie, że jesteśmy ochrzczeni. Następnie ksiądz po odczytaniu Ewangelii pokazał nam jak kapłan chrzci dziecko i mówił nam, że od tego dnia Bóg przyjmuje nas jako swoje dzieci z konkretnym imieniem. Ksiądz Józef przekonywał nas także, że dziadek, mama, siostry ... czytaj dalej»

29 grudnia 2014
obrazek

I MIŁE SPOTKANIE OPŁATKOWE :)

Tradycyjnie po Jasełkach przeszliśmy do przedszkola na spotkanie opłatkowe przygotowane wspólnie przez rodziców dzieci z naszego przedszkola i siostry. Ksiądz Abp Władysław kolejny raz sugerował nadanie nazwy zespołowi mam. Dziękujemy wszystkim rodzicom za udział w przygotowywaniu stołów, wielbłąda, sprzątaniu po uroczystości.

29 grudnia 2014
obrazek

NASZE JASEŁKA :)

Dnia 20 grudnia 2014r. w kościele klasztornym Sióstr Bernardynek zostały wystawione Jasełka w wykonaniu dzieci z naszego Przedszkola św. Franciszka z Asyżu. Gościem honorowym był Ks. Abp W. Ziółek. W tegorocznych Jasełkach przybyło do Jezuska dużo dzieci, które modliły się by Książę Pokoju obdarzył wszystkie rodziny pokojem. Po raz pierwszy królewska karawana dojechała na wielbłądzie, który zachwy... czytaj dalej»

15 grudnia 2014
obrazek

PASTORAŁKA W PRZEDSZKOLU :)

W poniedziałek 15 grudnia obejrzeliśmy przedstawienie teatru „Pacuś” Igora Polaka pt.: „Pastorałka”. Podczas sztuki śpiewaliśmy znajome nam kolędy i utrwaliliśmy sobie historię Narodzin Pana Jezusa. Wyraźne zaciekawienie wzbudziły: diabeł podpowiadający Herodowi zło oraz śmierć czyli szkielet człowieka z kosą. Wiele pytań wywołała kosa i cel przybycia śmierci.

15 grudnia 2014
obrazek

GRUDNIOWA MSZA ŚW.

W niedzielę 14 grudnia uczestniczyliśmy we Mszy świętej w intencji dobrego przygotowania naszych serc do Świąt Bożego Narodzenia. Mszę św. odprawił ks. Robert Janczak, który opowiadał nam o swoich doświadczeniach pracy misyjnej - Świętach w Argentynie.

Informacji: 24
strona: [1] [2] [3] [4] [5]

archiwum wiadomości »

Galeria

POŻEGNANIE DZIECI ODCHODZĄCYCH DO SZKOŁY

...

Smutna impreza :(

...

Msza na koniec z absolwentami

...