In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player
___---~^^^^---___---^^^

Aktualności

20 listopada 2014
obrazek

SMURFOWISKO, TEATR MUZYCZNY I MY :)

Nadszedł wreszcie dzień 13 listopada, w którym wszystkie dzieci obecne w przedszkolu udały się autokarem do Teatru Muzycznego w Łodzi na widowisko teatralne pod tytułem „Smurfowisko czyli Gargamel złapany”. Wszystkie dzieci zadowolone były z siedzenia w pierwszych rzędach, gdyż wszyscy bohaterowie spektaklu gdy schodzili do publiczności byli w zasięgu naszych rąk. Gargamel wyznał siost... czytaj dalej»

20 listopada 2014
obrazek

LISTOPADOWA MSZA ŚW.

Dnia 9 listopada uczestniczyliśmy we Mszy św. podczas której modliliśmy się za wszystkich ludzi ochrzczonych, abyśmy rozwijali w sobie dar wiary i stawali się coraz bardziej odpowiedzialni za siebie i innych. Pamiętaliśmy także o naszej ojczyźnie i o zmarłych. Ksiądz Józef mówił nam o Bazylice św. Jana na Lateranie z okazji święta poświęcenia tej świątyni. Niektórym dzieciom wydawało się, że znajd... czytaj dalej»

28 października 2014
obrazek

WIZYTA W SZKOLE PODSTAWOWEJ :)

W piątek 24 października starsze dzieci z naszego przedszkola wraz z siostrami udały się pieszo do Szkoły Podstawowej nr 143 na przedstawienie pt. Leśna szkoła w wykonaniu trzecich klas. Następnie zdobytą i utrwaloną wiedzę sprawdzaliśmy podczas licznych konkursów. Każde dziecko, które brało udział w konkursach, otrzymało nagrodę. Bardzo zadowoleni z pobytu w szkole i ze spotkania starszych kolegó... czytaj dalej»

28 października 2014
obrazek

WIECZORNE SPOTKANIE Z KS. M. DZIEWIECKIM

Dnia 22 października 2014 roku odpowiedział wizytą na nasze zaproszenie ks. dr Marek Dziewiecki. Temat spotkania brzmiał: Miłość w trudnych sytuacjach życia. Dziękujemy za uświadomienie nam prawdy o fakcie, iż każdy człowiek jest kochany przez Pana Boga, jest zdolny do kochania i jest powołany do miłości oraz, że kochać – to pomagać, by osoba kochana codziennie, bardziej niż wczoraj, stawała... czytaj dalej»

15 października 2014
obrazek

PAŹDZIERNIKOWA MSZA ŚW.

W niedzielę 12 października podczas Mszy św. dziękowaliśmy Panu Bogu za otrzymane dobro przez rodziców, dzieci i siostry z naszego przedszkola. Ksiądz Bartłomiej mówił nam o św. Janie Pawle II i pokazywał fotografie dotyczące różnych sytuacji życia Papieża Polaka.

Informacji: 66
strona: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14]

archiwum wiadomości »

Galeria

POŻEGNANIE DZIECI ODCHODZĄCYCH DO SZKOŁY

...

Adoracja w Wielką Sobotę

...

Pokaz Taneczny 2011r.

...