In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player
___---~^^^^---___---^^^

Aktualności

9 stycznia 2018
obrazek

PIĘKNE PRZEDSTAWIENIE :)

Dnia 09.01.2018r. do naszego przedszkola przyjechał zaprzyjaźniony Teatr Eden. Aktorzy zagrali przedstawienie pod tytułem „Najpiękniejszy prezent.” Spektakl opowiadał o Piotrusiu i jego tacie. Tata chłopca bardzo dużo pracował, nawet w święta, ponieważ myślał, że zarabianie pieniędzy jest najważniejsze. Piotruś, nie chciał dostawać już zabawek, marzył o tym, żeby spędzić święta razem z... czytaj dalej»

9 stycznia 2018
obrazek

NASZE JASEŁKA :)

Dnia 16 grudnia nasza przedszkolna wspólnota świętowała rodzinny dzień Bożonarodzeniowy. O godz. 15.00 w klasztornym kościele wszystkie dzieci przedstawiły Jasełka, a później w jadalni odbyło się spotkanie opłatkowe, które uświetnili wyjątkowi goście: ks. abp Grzegorz Ryś i abp Władysław Ziółek, ks. proboszcz Jacek Kubis oraz zaproszeni kapłani. Wieloletnim zwyczajem przedstawiciele rodziców dziec... czytaj dalej»

9 stycznia 2018
obrazek

GRUDNIOWA MSZA ŚW.

W niedzielę 10 grudnia 2017 r. podczas Mszy św. modliliśmy się o dobre przygotowanie naszych serc do Świąt Bożego Narodzenia. Ks. Józef tłumaczył nam na przykładzie Jasełek, jak bardzo potrzebne jest nasze dobre przygotowywanie się. W darze do ołtarza dzieci niosły figurkę Maryi i nasze dobre uczynki zamienione na sianko w żłóbku i małe czerwone serduszka.

9 stycznia 2018
obrazek

OCZEKIWANY GOŚĆ :)

Na początku grudnia czciliśmy Świętego, na którego dzieci czekają cały rok. Znów nas nie zawiódł, nawet przyniósł prezenty dla sióstr i pań i zostawił niespodziankę dla rodziców. Bardzo się cieszymy wizytą tego wyjątkowego gościa. Święty Mikołaj także dostał podarunek i mnóstwo dowodów wdzięczności od dzieci w postaci rysunków, wycinanek i innych prac plastycznych. Serdecznie dziękujemy i zaprasza... czytaj dalej»

9 stycznia 2018
obrazek

PIĘKNY JUBILEUSZ :)

W niedzielę 3 grudnia świętowaliśmy wraz z siostrą Lidią Jubileusz 25-lecia złożenia ślubów zakonnych we wspólnocie Sióstr Bernardynek. Dziękujemy wszystkim Rodzicom i dzieciom z naszego przedszkola oraz absolwentom i ich Rodzicom za włączenie się w nadzwyczajną uroczystość. A Siostrze Lidii życzymy wszystkiego, co Pan Bóg chce dla niej, bo On jest naszym największym Dobrem i Szczęściem.

Informacji: 53
strona: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11]

archiwum wiadomości »

Galeria

POCZĄTEK ROKU 2016/17

...

CZĘSTOCHOWA - wycieczka

...

Budy Grabskie

...