In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player
___---~^^^^---___---^^^

Aktualności

24 listopada 2015
obrazek

BARDZO MIŁA WIZYTA :) :) :)


W niedzielę 22 listopada siostry cieszyły się spotkaniem z Helenką Stachurską, która wraz z rodziną odwiedziła swoją „słoneczną” salę. Oglądała wizytówki dzieci i patrzyła na zdjęcia, pracowała z nowymi materiałami i lepiła z plasteliny. Nie może jeszcze spotykać się z dziećmi, ale marzy o takim spotkaniu. Mówiła, że kiedyś śniło jej się, że znów była w przedszkolu.

24 listopada 2015
obrazek

KOLEJNE SZKOLENIE :)

We wtorek 17 listopada odbyło się na terenie naszego przedszkola kolejne szkolenie z panią Grażyną Kujawiak, tym razem spotkanie odbywało się na temat: „Trudne emocje dzieci – jak sobie z nimi radzić.” W warsztacie wraz z radą pedagogiczną naszego przedszkola brały udział siostry i panie pracujące w przedszkolach ss. Dominikanek, ss. Felicjanek, ss. Honoratek i ss. Służebniczek.

24 listopada 2015
obrazek

NASZA UROCZYSTOŚĆ ODPUSTOWA I DZWON :)

Uroczystość odpustowa w naszym klasztornym kościele zgromadziła osoby związane ze Wspólnotą Sióstr Bernardynek oraz czcicieli Matki Miłosierdzia z całego miasta. W Eucharystii wzięli również udział przedstawiciele rodziców i dzieci uczęszczających do naszego przedszkola. Czwórce dzieci przypadła wyjątkowa funkcja trzymania wstęg przy dzwonie, który otrzymał ks. abp Władysław Ziółek jako dar od wła... czytaj dalej»

9 listopada 2015
obrazek

LISTOPADOWA MSZA ŚW.

W niedzielę 8 listopada modliliśmy się podczas Mszy św. dla rodzin dzieci z naszego przedszkola w intencji bliskich nam zmarłych. Ks. Józef przybliżał nam problem dawania i dzielenia się z innymi tym, co mamy. Dziękujemy wszystkim za wspólną modlitwę, w sposób szczególny rodzicom tych dzieci, które w minionym czasie były chore, a czuja się już lepiej i już mogły być z nami.

9 listopada 2015
obrazek

KOLEJNY KURS W PRZEDSZKOLU

Wszyscy pracownicy naszego przedszkola 3 listopada uczestniczyli w szkoleniu na temat ochrony danych osobowych.

Informacji: 67
strona: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14]

archiwum wiadomości »

Galeria

UROCZYSTE POŻEGNANIE

...

Dzień Babci i Dziadka

...

Wycieczka do Gołuchowa 2012 r.

...