In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player
___---~^^^^---___---^^^

Aktualności

1 lutego 2016
obrazek

OPOWIEŚĆ O CZARODZIEJSKICH OKULARACH :)

Miesiąc luty rozpoczęliśmy obejrzeniem przedstawienia „Czarodziejskie okulary” Teatru Pacuś. Przekonaliśmy się, że okulary mogą być wielką pomocą w widzeniu i nawet w kontaktowaniu się z psem. Zobaczyliśmy także, że pies może zachowywać się jak przyjaciel, a tak naprawdę każdy kto jest dobry dla zwierząt doświadczyć może ich wdzięczności.

26 stycznia 2016
obrazek

WYCIECZKA W KOSMOS :)

Starsze dzieci z naszego przedszkola wraz z siostrami i paniami 25 stycznia wcześnie, już o godz. 7.45 udały się na wycieczkę do planetarium, które od niedawna znajduje się w naszym mieście. Wróciły bardzo szczęśliwe ze swojej kosmicznej podróży.

26 stycznia 2016
obrazek

PIĘKNY JUBILEUSZ KS. JÓZEFA :)

W niedzielę 24 stycznia podczas Mszy świętej o godz. 10.00 dziękowaliśmy Panu Bogu za posługę księdza Józefa dla naszej wspólnoty kościelnej i przedszkolnej. w 30 -rocznicę święceń kapłańskich.

26 stycznia 2016
obrazek

TEATR "EDEN" W PRZEDSZKOLU :)

Dnia 21 stycznia 2016r. Teatr „Eden” zaprezentował nam piękną w scenografii, muzyce i grze aktorskiej interpretację biblijnej opowieści o proroku Jonaszu, przybliżając nam jego posłannictwo. Przedstawienie zawierało liczne ubogacenia humorystyczne, które wywołały zamierzone efekty- dzieci wiele razy wybuchały śmiechem. Choć większość dzieci znała historię proroka Jonasza, jednak z ogro... czytaj dalej»

26 stycznia 2016
obrazek

PRZEDSZKOLNY DZIEŃ BABCI I DZIADKA :)

Dzień Babci i Dziadka 2016” obchodziliśmy uroczyście dnia 20 stycznia. Najpierw w kościele Sióstr Bernardynek dostojni Goście obejrzeli Opowieść o św. Franciszku z Asyżu, a następnie po przejściu do przedszkola dzieci w uroczystych strojach zaśpiewały dla swoich kochanych Babć i Dziadziusiów piosenkę. Podarunkiem w tym roku było pudełeczko na drobiazgi zaprojektowane i ozdobione przez kochaj... czytaj dalej»

Informacji: 66
strona: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14]

archiwum wiadomości »

Galeria

NASZE JASEŁKA I SPOTKANIE OPŁATKOWE :)

...

Ogrodzieniec i rycerz

...

Se-Ma-For - WYCIECZKA

...