In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player
___---~^^^^---___---^^^

Aktualności

6 lipca 2015
obrazek

PIĘKNA UROCZYSTOŚĆ :)

W niedzielę 28 czerwca świętowaliśmy imieniny i urodziny ks. Abpa Władysława Ziółka. Podczas Mszy św. przedstawiciele dzieci i rodziców z naszego przedszkola wraz z osobami reprezentującymi grupy duszpasterskie złożyli życzenia Dostojnemu Jubilatowi i Solenizantowi.

24 czerwca 2015
obrazek

NA WAKACYJNY CZAS...

Kochanym Dzieciom i Drogim Rodzicom na czas wakacyjny życzymy samych radosnych chwil, pogłębienia rodzinnej miłości, zachwytu nad pięknem stworzonego przez Pana Boga świata
oraz dużo, dużo odpoczynku…

siostry

24 czerwca 2015
obrazek

DOLINA SKRZATÓW :)

18 czerwca młodsze dzieci z naszego przedszkola gościły w Dolinie Skrzatów we Florentynowie. Autokar zaparkował w pobliżu tajemniczego boru otoczonego drewnianą ścianą z małymi drzwiczkami. Siostry musiały prawie cały czas chodzić schylone- bo to przecież była kraina Skrzatów. Dzieci zaciekawione skrzacimi opowieściami z otwartymi szeroko oczyma oglądały domki i miejsca pracy i zabawy Skrzatów. St... czytaj dalej»

21 czerwca 2015
obrazek

ROZWIĄZANIE KONKURSU I NAGRODY :)

W dniach 15- 16 czerwca 2015 roku odbył się dla wszystkich naszych dzieci, na terenie naszego przedszkola konkurs pt.: ,,Co kryje las”. Wcześniej przez zajęcia dydaktyczne w salach i podczas wycieczek, przez pracę własną z pomocami z edukacji komicznej oraz przez oglądanie na dużym ekranie filmów przyrodniczych, przygotowywaliśmy się, aby każdy pomyślnie mógł zmierzyć swoje siły w pracy konk... czytaj dalej»

21 czerwca 2015
obrazek

SMUTNE POŻEGNANIE

W piątek 12 czerwca odbyło się w naszym przedszkolu oficjalne pożegnanie dzieci odchodzących do szkoły. Po części artystyczne w której każdy miał swój występ, przemówiła s. Lidia, później przedstawicielki mam dzieci idących do szkoły. Następnie zostały wręczone pamiątkowe dyplomy ukończenia przedszkola i książki o św. Franciszku. Na końcu zrobiliśmy sobie pamiątkowe fotografie.

Informacji: 64
strona: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13]

archiwum wiadomości »

Galeria

POŻEGNANIE DZIECI ODCHODZĄCYCH DO SZKOŁY

...

GEOPARK - wycieczka

...

Chórek anielski - próby

...