In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player
___---~^^^^---___---^^^

Aktualności

28 października 2014
obrazek

WIZYTA W SZKOLE PODSTAWOWEJ :)

W piątek 24 października starsze dzieci z naszego przedszkola wraz z siostrami udały się pieszo do Szkoły Podstawowej nr 143 na przedstawienie pt. Leśna szkoła w wykonaniu trzecich klas. Następnie zdobytą i utrwaloną wiedzę sprawdzaliśmy podczas licznych konkursów. Każde dziecko, które brało udział w konkursach, otrzymało nagrodę. Bardzo zadowoleni z pobytu w szkole i ze spotkania starszych kolegó... czytaj dalej»

28 października 2014
obrazek

WIECZORNE SPOTKANIE Z KS. M. DZIEWIECKIM

Dnia 22 października 2014 roku odpowiedział wizytą na nasze zaproszenie ks. dr Marek Dziewiecki. Temat spotkania brzmiał: Miłość w trudnych sytuacjach życia. Dziękujemy za uświadomienie nam prawdy o fakcie, iż każdy człowiek jest kochany przez Pana Boga, jest zdolny do kochania i jest powołany do miłości oraz, że kochać – to pomagać, by osoba kochana codziennie, bardziej niż wczoraj, stawała... czytaj dalej»

15 października 2014
obrazek

PAŹDZIERNIKOWA MSZA ŚW.

W niedzielę 12 października podczas Mszy św. dziękowaliśmy Panu Bogu za otrzymane dobro przez rodziców, dzieci i siostry z naszego przedszkola. Ksiądz Bartłomiej mówił nam o św. Janie Pawle II i pokazywał fotografie dotyczące różnych sytuacji życia Papieża Polaka.

7 października 2014
obrazek

UROCZYSTOŚĆ NASZEGO PATRONA :)

W piątek 3 października radowaliśmy się z uroczystości patrona przedszkola św. Franciszka z Asyżu. Tego dnia dzieci mogły przynieść zabawki- zwierzęta oraz gry planszowe. Przed południem obejrzeliśmy przedstawienie o Koziołku Matołku. Młodsi obawiali się dziwnych, dużych postaci występujących w spektaklu, dlatego zajęli boczne miejsca z których bezpieczniej, bo przy siostrach, mogli oglądać. Każdy... czytaj dalej»

7 października 2014
obrazek

KURS BHP NA TERENIE PRZEDSZKOLA

We wtorek 30 września na terenie przedszkola odbyło się szkolenie z zakresu zasad BHP. Uczestniczyły w nim oprócz personelu naszego przedszkola osoby pracujące w przedszkolach ss. Honoratek i ss. Felicjanek.

Informacji: 64
strona: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13]

archiwum wiadomości »

Galeria

POŻEGNANIE DZIECI ODCHODZĄCYCH DO SZKOŁY

...

BAŚNIOWA KAWIARENKA

...

POLICJANCI, PSY... I MY :)

...