In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player
___---~^^^^---___---^^^

Aktualności

27 maja 2015
obrazek

KS. BISKUP W NASZYM PRZEDSZKOLU :)

W niedzielę 24 maja odwiedził nasze przedszkole przy okazji wizytacji parafii św. Józefa i naszej klasztornej wspólnoty ks. biskup Adam Lepa. Matka Przełożona pokazywała Gościowi materiały dydaktyczne do wychowania religijnego.

19 maja 2015
obrazek

MILI GOŚCIE :)

19 maja odwiedził nas o. Juwenalis (dyrektor) wraz z wicedyrektorem oraz nauczycielkami gimnazjum i liceum oo. Bernardynów. Wizyta miała na celu przyjrzenie się montessoriańskiemu przedszkolu, gdyż Ojcowie myślą o otwarciu szkoły podstawowej z elementami pedagogiki M. Montessori.

19 maja 2015
obrazek

PIĘKNY JUBILEUSZ :)

W niedzielę 17 maja uroczyście obchodziliśmy Jubileusz 35-lecia święceń kapłańskich ks. Bartłomieja Rurarza rektora naszego kościoła i kapelana sióstr. W czasie Mszy św. o godz. 10.00 przedstawiciele grup naszego przedszkola złożyli w imieniu dziecięcej wspólnoty życzenia.

19 maja 2015
obrazek

MI I INDIANIE :)

14 maja starsze dzieci z naszego przedszkola wyjechały na wycieczkę do wioski indiańskiej. Tam poznały zwyczaje Indian i mogły przyjrzeć się ich sposobowi życia. Doświadczyły także strzelanie z łuku, rzucały oszczepem, obejrzały mini zoo oraz naczynia codziennego użytku znajdujące się w tipi. Nasi kochani tropiciele Indian wrócili nie zmęczeni do przedszkola i nadal na placu zabaw kontynuowali swo... czytaj dalej»

12 maja 2015
obrazek

MAJOWA MSZA ŚW.

W niedzielę 10 maja braliśmy udział we Mszy św. odprawionej w intencji naszych rodziców z okazji Dnia Mamy i Taty oraz o zdrowie dla Helenki Stachurskiej z grupy słonecznej, chorej na białaczkę. Ksiądz Bartłomiej uświadomił nam czym jest miłość wobec rodziców i wobec innych dzieci. Zrozumieliśmy, że nasze dobre czyny i modlitwa, którą zanosimy składają się właśnie na tę miłość.

Informacji: 55
strona: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11]

archiwum wiadomości »

Galeria

POŻEGNANIE DZIECI ODCHODZĄCYCH DO SZKOŁY

...

POCZĄTEK ROKU 2013-14

...

Wizyta na LOTNISKU

...