In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player
___---~^^^^---___---^^^

Aktualności

25 sierpnia 2015
obrazek

MIŁE IMIENINKI :)

W niedzielę 23 sierpnia nasza kościelna wspólnota świętowała imieniny Rektora Kościoła p.w. Matki Bożej Miłosierdzia ks. Bartłomieja Rurarza. W imieniu wszystkich dzieci z przedszkola przedstawicie rodziców i dzieci złożyli Solenizantowi życzenia.

25 sierpnia 2015
obrazek

WIZYTA W FIRMIE

W czasie wakacji siostry z każdej grupy naszego przedszkola przygotowywały pomoce dydaktyczne i analizowały naszą „ofertę edukacyjną”. Udało się nam wreszcie udać, dzięki uprzejmości Taty Kajetana i Nataszki, do Firmy „Topic” w Natolinie ,która produkuje m.in. montessoriańskie pomoce dydaktyczne, by obejrzeć ich propozycje materiałów i dokonać małego zamówienia. Zostaliśmy ... czytaj dalej»

6 lipca 2015
obrazek

PIĘKNA UROCZYSTOŚĆ :)

W niedzielę 28 czerwca świętowaliśmy imieniny i urodziny ks. Abpa Władysława Ziółka. Podczas Mszy św. przedstawiciele dzieci i rodziców z naszego przedszkola wraz z osobami reprezentującymi grupy duszpasterskie złożyli życzenia Dostojnemu Jubilatowi i Solenizantowi.

24 czerwca 2015
obrazek

NA WAKACYJNY CZAS...

Kochanym Dzieciom i Drogim Rodzicom na czas wakacyjny życzymy samych radosnych chwil, pogłębienia rodzinnej miłości, zachwytu nad pięknem stworzonego przez Pana Boga świata
oraz dużo, dużo odpoczynku…

siostry

24 czerwca 2015
obrazek

DOLINA SKRZATÓW :)

18 czerwca młodsze dzieci z naszego przedszkola gościły w Dolinie Skrzatów we Florentynowie. Autokar zaparkował w pobliżu tajemniczego boru otoczonego drewnianą ścianą z małymi drzwiczkami. Siostry musiały prawie cały czas chodzić schylone- bo to przecież była kraina Skrzatów. Dzieci zaciekawione skrzacimi opowieściami z otwartymi szeroko oczyma oglądały domki i miejsca pracy i zabawy Skrzatów. St... czytaj dalej»

Informacji: 66
strona: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14]

archiwum wiadomości »

Galeria

UROCZYSTE POŻEGNANIE

...

WIOSKA INDIAŃSKA 2015 r.

...

Smutne rozstanie

...