In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player
___---~^^^^---___---^^^

Aktualności

24 lutego 2015
obrazek

PRZEDSTAWIENIE O TALENTACH

24 lutego 2015r. odbyło się w naszym przedszkolu przedstawienie Teatru Eden p.t. „Przypowieść o talentach”. Dzieci pomagały bohaterom wykorzystywać talenty i bardzo aktywnie brały udział w występie. Jednemu, który wykorzystał talent do uprawy warzyw i owoców pomagały nazywać jego skarby, drugiemu służyły w dopasowywaniu ubrań, gdyż był krawcem. Irytowały się postawą tego, który powierz... czytaj dalej»

24 lutego 2015
obrazek

KONFERENCJA W KRAKOWIE :)

W dniach 20- 22 lutego s. Lidia, s. Emmanuela i s. Benedykta uczestniczyły w Polskich Dniach Montessori, które miały miejsce w Krakowie na temat Wychowujmy dla pokoju!. Uczestniczyły w licznych warsztatach i wykładach, m.in.: dr Małgorzaty Mikszy, Axela Winklera, dr Barbary Surmy. W niedzielę wszyscy uczestnicy PDM wzięli udział we Mszy św. sprawowanej przez o. K. Biela dziekana Wydziału Pedagogic... czytaj dalej»

24 lutego 2015
obrazek

WSPANIAŁY BAL!!!

W karnawale nie mogło się w naszym przedszkolu obyć bez balu. Dlatego 17 lutego przybyły do nas księżniczki, rycerze, zwierzątka- wszyscy zaczarowani, dobrze, że nie zabrakło policjantów i strażaków, bo atmosfera była gorąca i trudno było o zachowanie spokoju. Liczne zabawy, turnieje i konkursy urozmaicały część taneczną. Każdy wytrzymał do obiadu, a później chętnie odrzucił ozdobne szaty i powróc... czytaj dalej»

16 lutego 2015
obrazek

WSPÓŁPRACA Z WFOŚiGW

Nasze przedszkole wzięło udział w konkursie z Edukacji Ekologicznej p.t.: „Mali odkrywcy leśnych skarbów”. Placówka otrzymała pozytywną ocenę konkursową. Zadania przedstawione przez nas w programie będą realizowane do 30.06.2015 r. Bardzo dziękujemy Pracownikom WFOŚiGW w Łodzi za wieloletnią współpracę i pomoc w czasie realizacji wcześniejszych projektów. Otrzymane wsparcie finansowe ... czytaj dalej»

4 lutego 2015
obrazek

LUTOWA MSZA ŚW.

W niedzielę 1 lutego świętowaliśmy w Przedszkolnej Wspólnocie podczas Mszy św. Dzień Życia Konsekrowanego. Ks. Bartłomiej dokładnie podkreślał czym jest życie zakonne. Dziękowaliśmy Panu Bogu za życie wszystkich sióstr i modliliśmy się za całą wspólnotę przedszkolną.

Informacji: 32
strona: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7]

archiwum wiadomości »

Galeria

POŻEGNANIE DZIECI ODCHODZĄCYCH DO SZKOŁY

...

Dzień Babci i Dziadka

...

3-4 LATKI W DINOPARKU :) :) :)

...