In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player
___---~^^^^---___---^^^

Aktualności

15 września 2014
obrazek

I OSTATNIA GRUPA :)

Grupa Gwiazdkowa

15 września 2014
obrazek

KOLEJNA GRUPA...

Grupa Tęczowa

15 września 2014
obrazek

NASZE GRUPY - GRUPA SŁONECZNA

Najmłodsze dzieci już choć troszkę zapoznały się z rzeczywistością przedszkolną, prawie wszyscy zaakceptowali nowe warunki aktywności dziennej, czas więc na zaprezentowanie się grup: słonecznej, tęczowej i gwiazdkowej na wspólnych fotografiach.

A oto GRUPA SŁONECZNA :)

15 września 2014
obrazek

MSZA ŚW. NA ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO

W niedzielę 14 września modliliśmy się o dary Boże potrzebne Rodzicom i Siostrom w wychowywaniu dzieci oraz za wszystkie dzieci, które rozpoczęły nowy rok szkolny. Ksiądz Józef Janiec mówił nam także o święcie podwyższenia Krzyża Świętego i o tym, aby zawsze dążyć do zgody. Natomiast w ogłoszeniach zapraszał starsze dzieci i młodzież do oazy franciszkańskiej, którą współtworzą w dużym stopniu abso... czytaj dalej»

29 sierpnia 2014
obrazek

ZACZYNAMY :)

Z nowym zapałem, zawierzeniem siebie, dzieci i rodziców Panu Bogu i Matce Bożej rozpoczynamy nowy rok szkolny 2014/2015. Liczymy, że uda nam się i dzieciom, chociaż z niższą średnią wieku, osiągać dobre wyniki pracy. Zwracamy się z prośbą do Rodziców, aby pozwolili dzieciom w wolnym czasie wypocząć, aby czas przedszkolny był jak najlepiej wykorzystany. Życzymy wszystkim i sobie abyśmy w tym roku n... czytaj dalej»

Informacji: 58
strona: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12]

archiwum wiadomości »

Galeria

POŻEGNANIE DZIECI ODCHODZĄCYCH DO SZKOŁY

...

Msza św. na zakończenie roku szkolnego 2012-13

...

BAL KARNAWAŁOWY 2013 r.

...