In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player
___---~^^^^---___---^^^

Aktualności

15 października 2014
obrazek

PAŹDZIERNIKOWA MSZA ŚW.

W niedzielę 12 października podczas Mszy św. dziękowaliśmy Panu Bogu za otrzymane dobro przez rodziców, dzieci i siostry z naszego przedszkola. Ksiądz Bartłomiej mówił nam o św. Janie Pawle II i pokazywał fotografie dotyczące różnych sytuacji życia Papieża Polaka.

7 października 2014
obrazek

KORONKA DZIECI :)

Odpowiadając na prośbę Papieża Franciszka w sprawie modlitwy o pokój oraz w intencjach rodzin, rozpoczęliśmy modlitwę Koronką do Miłosierdzia Bożego, którą kontynuować będziemy zwłaszcza w pierwsze piątki miesiąca.

7 października 2014
obrazek

UROCZYSTOŚĆ NASZEGO PATRONA :)

W piątek 3 października radowaliśmy się z uroczystości patrona przedszkola św. Franciszka z Asyżu. Tego dnia dzieci mogły przynieść zabawki- zwierzęta oraz gry planszowe. Przed południem obejrzeliśmy przedstawienie o Koziołku Matołku. Młodsi obawiali się dziwnych, dużych postaci występujących w spektaklu, dlatego zajęli boczne miejsca z których bezpieczniej, bo przy siostrach, mogli oglądać. Każdy... czytaj dalej»

7 października 2014
obrazek

KURS BHP NA TERENIE PRZEDSZKOLA

We wtorek 30 września na terenie przedszkola odbyło się szkolenie z zakresu zasad BHP. Uczestniczyły w nim oprócz personelu naszego przedszkola osoby pracujące w przedszkolach ss. Honoratek i ss. Felicjanek.

7 października 2014
obrazek

ZEBRANIE POCZĄTKOWE Z RODZICAMI :)

29 września 2014 roku odbyło się zebranie z rodzicami, podczas którego po sprawach organizacyjnych dla wszystkich rodziców przedstawionych przez s. Lidię, siostry w grupach zaprezentowały materiały rozwojowe do ćwiczeń praktycznego dnia i kształcenia zmysłów.

Informacji: 63
strona: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13]

archiwum wiadomości »

Galeria

POŻEGNANIE DZIECI ODCHODZĄCYCH DO SZKOŁY

...

Pokaz taneczny - styczeń 2012 r.

...

Św. Mikołaj w przedszkolu

...