In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player
___---~^^^^---___---^^^

Aktualności

5 listopada 2019
obrazek

NASI WSZYSCY ŚWIĘCI... :)

W ostatnią środę października obchodziliśmy Dzień Świętych. Z tej okazji wszystkie dzieci przyszły w strojach wybranych przez siebie świętych. Wiele radości sprawiło nam odgadywanie, za kogo przebrali się inni. Pani Justyna przygotowała prezentację i opowiedziała o Uroczystości Wszystkich Świętych. Dzieci dowiedziały się, kto to jest Święty, jak wygląda Niebo oraz jak obchodzimy w Polsce dzień 1 l... czytaj dalej»

22 października 2019
obrazek

PAŹDZIERNIKOWA MSZA ŚW.

W niedzielę 13 października cała społeczność przedszkola wraz z rodzinami brała udział we Mszy św. podczas której uwielbialiśmy dobrego Boga na wzór patrona naszego przedszkola – św. Franciszka z Asyżu. Po Eucharystii dzieci przeszły do swoich sal, a rodzice uczestniczyli w katechezie, wygłoszonej przez ks. Józefa Jańca na temat kolejnego przykazania Bożego.

22 października 2019
obrazek

ŚWIĘTO PATRONALNE W PRZEDSZKOLU :)

Piątek (4 października) był szczególnym dniem zarówno dla wspólnoty przedszkolnej jak i zakonnej, ponieważ obchodziliśmy dzień św. Franciszka z Asyżu, patrona naszego przedszkola i Sióstr Bernardynek. Dzień ten obfitował w atrakcje. Mogliśmy przynieść do przedszkola pluszaki i gry planszowe, odwiedziła nas grupa teatralna Magik z przedstawieniem pt. „Jak szlachetność i praca w dobro się obra... czytaj dalej»

22 października 2019
obrazek

ZEBRANIE Z RODZICAMI

1 października rodzice pojawili się na corocznym zebraniu, na którym siostra Emmanuela przedstawiła plany na cały rok przedszkolny 2019/2020, jak również oficjalnie poinformowała o zmianach w kadrze nauczycielskiej. Rodzice mieli okazję obejrzeć kroniki z poprzednich lat działania przedszkola, a w salach siostry wraz z paniami zaprezentowały materiały montessoriańskie z zakresu Edukacji Językowej ... czytaj dalej»

22 października 2019
obrazek

WRZEŚNIOWA MSZA ŚW. :)

W niedzielę 15 września uczestniczyliśmy w pierwszej Mszy Świętej, w której modliliśmy się o łaski i błogosławieństwa na nowy rok przedszkolny. Ksiądz w swoim nauczaniu zwrócił uwagę na młodsze dzieci, które pierwszy raz przyszły do przedszkola. Zwrócił uwagę starszych dzieci, że ich młodsi koledzy będą na początku tęsknili za rodzicami, będą mieli problem z odnalezieniem się w nowym miejscu, a ro... czytaj dalej»

Informacji: 33
strona: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7]

archiwum wiadomości »

Galeria

POCZĄTEK ROKU 2016/17

...

Smutna impreza :(

...

Konkurs Ekologiczny 2011r.

...