In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player
___---~^^^^---___---^^^

Aktualności

24 marca 2015
obrazek

NA DRODZE KRZYŻOWEJ...

W IV piątek Wielkiego Postu 20 marca dzieci z naszego przedszkola prowadziły drogę krzyżową dla dzieci i swych rodzin. Bardzo dziękujemy Rodzicom i wszystkim obecnym za wspólną modlitwę, w sposób szczególny dziękujemy absolwentom naszego przedszkola za życzliwość i obecność. Mamy nadzieję, że piękne postanowienia przy każdej stacji drogi krzyżowej przyczynią się do lepszego postępowania dzieci z n... czytaj dalej»

24 marca 2015
obrazek

UROCZYSTOŚĆ KS. JÓZEFA :)

Nasz Ks. Józef w dzień Świętego Józefa obchodził swe imieniny. Dzieci z naszego przedszkola wraz z młodzieżą oazową zaraz na początku Mszy św. złożyli Księdzu życzenia. Przedstawicielki Rodziców wypowiedziały swe życzenia i podziękowania podczas procesji z darami. Dziękujemy Rodzicom obecnym na imieninowej Mszy św. i za modlitwę w intencji ks. Józefa.

24 marca 2015
obrazek

MIŁE IMIENINY :)

W tym roku we wtorek 17 marca świętowaliśmy imieniny przełożonej Sióstr - Matki Józefy. Po śniadaniu zgromadziliśmy się wszyscy w Sali gimnastycznej. Przedstawiciele dzieci oraz panie pracujące w przedszkolu złożyły Matce życzenia i zaśpiewały kilka imieninowych piosenek. Nie zabrakło oczywiście pysznych cukiereczków :)

24 marca 2015
obrazek

ŻABI KRÓLEWICZ :)

16 marca oglądaliśmy w naszym przedszkolu przedstawienie Teatru „Widzimisie” p.t.: „Żabi Królewicz” o królewiczu Henryczku, który dla poprawy zachowania został zaczarowany w żabę. Życie w stawie razem z makrelą i dwiema żabkami zaowocowało dobrymi czynami Henryczka. Okazał się pracowitym, uczciwym i przyjacielskim wobec tych z którymi wypadło mu żyć. Gdy Henryczek nauczył ... czytaj dalej»

10 marca 2015
obrazek

MARCOWA MSZA ŚW.

W niedzielę 8 marca uczestniczyliśmy we Mszy św. w intencji dobrego przygotowania do Świąt Zmartwychwstania Pana Jezusa. Ks. Józef wyjaśnił nam na czym polega bycie dobrym– to wypełnianie tego, co powinniśmy robić np.: gdy jesteśmy chorzy powinniśmy tyle leżeć w łóżku, ile trzeba, aby wrócić do zdrowia… Już teraz lepiej to rozumiemy i chcemy być dobrzy.

Informacji: 38
strona: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8]

archiwum wiadomości »

Galeria

POŻEGNANIE DZIECI ODCHODZĄCYCH DO SZKOŁY

...

POKAZ TANECZNY maj 2013r.

...

Próby JASEŁEK 2010

...