In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player
___---~^^^^---___---^^^

Aktualności

12 maja 2016
obrazek

MAJOWA MSZA ŚW. :)

W niedzielę 8 maja podczas Mszy św. modliliśmy się za naszych rodziców. Ks. Józef mówił nam o tym, że miłość jest bardzo potrzebna, gdy chce się być kiedyś w Niebie, tłumaczył nam czym różni się życie na Ziemi od życia w Niebie.

12 maja 2016
obrazek

INNE SIOSTRY :)

Piątek 6 maja był dla nas bardzo ciekawym dniem, gdyż spotkaliśmy się w sali gimnastycznej z siostrami misjonarkami, które przybyły do nas ze Słowacji, a pochodzą z Kiribati. Opowiadały nam o swoim rodzinnym kraju: o swoich rodzinach, przyrodzie, zwyczajach. Próbowaliśmy także śpiewać w ich języku i tańczyć. Siostry ubrały się w materiały pochodzące z ich kraju i bardzo rytmicznie tańczyły nogami,... czytaj dalej»

12 maja 2016
obrazek

SŁOŃCE, POLE, KROWA I MY... :)

Dnia 5 maja po śniadaniu wszystkie dzieci z naszego przedszkola udały się na wycieczkę dwoma autokarami do gospodarstwa agroturystycznego w Konarzewie. Podczas zajęć, które dotyczyły tematów: „ Od ziarenka do bochenka” i „ Mleczna droga” uczestniczyliśmy między innymi w młóceniu cepami, przesiewaniu przetakiem, przygotowywaniu ziemi do zasiewu, sianiu żyta, bronowaniu po za... czytaj dalej»

2 maja 2016
obrazek

KWIETNIOWA MSZA ŚW.

W ostatnią niedzielę kwietnia uczestniczyliśmy we Mszy św. dla dzieci, rodziców i wszystkich przyjaciół naszego przedszkola. Ks. Józef tłumaczył nam co to znaczy „być miłosiernym”. Opowiadał nam o zdarzeniach ze swego życia, gdy był mały. Będziemy się starali być miłosierni, bo Pan Bóg chce abyśmy tacy byli dla naszych bliskich i innych ludzi.

29 kwietnia 2016
obrazek

WYCIECZKA DO TORUNIA :)

26 kwietnia starsze dzieci wyjechały na wycieczkę do Torunia, jednego z najpiękniejszych i najstarszych miast Polski. Dokładnie zwiedziliśmy stare miasto, byliśmy w Domu Legend Toruńskich, gdzie „widzieliśmy” co spotkało króla Władysława Jagiełłę, bawiliśmy się we flisaków, budowaliśmy mur Krzywej Wierzy i …doświadczaliśmy średniowiecznych kar miejskich. Z pokładu statku oglądali... czytaj dalej»

Informacji: 58
strona: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12]

archiwum wiadomości »

Galeria

NASZE JASEŁKA I SPOTKANIE OPŁATKOWE :)

...

DZIEŃ BABCI I DZIADKA :)

...

POŻEGNANIE DZIECI ODCHODZĄCYCH DO SZKOŁY

...