In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player
___---~^^^^---___---^^^

Aktualności

23 czerwca 2014
obrazek

WAKACYJNIE...

Kochanym Dzieciom i Drogim Rodzicom

na czas wakacyjny życzymy samych radosnych chwil, pogłębienia rodzinnej miłości, zachwytu nad pięknem stworzonego przez Pana Boga świata oraz dużo, dużo odpoczynku…

23 czerwca 2014
obrazek

DZIECIAKI - SADZENIAKI

23 czerwca gościliśmy panie pracujące w LEROY MERLIN, które poprowadziły dla dzieci z naszego przedszkola prezentację o potrzebie i pożytku płynących z kontaktu z przyrodą oraz omówiły i zaprezentowały sposób przesadzania roślin. W części praktycznej zajęć każdy zaopatrzony w rękawice sam sprawdzał swe umiejętności. Pięknie przesadzone rośliny doniczkowe ozdobiły sale. Dziękujemy mamusi Zosi z gr... czytaj dalej»

23 czerwca 2014
obrazek

IMIENINY KS. ARCYBISKUPA

W niedzielę 22 czerwca podczas Mszy św. o godz. 10.00 modliliśmy się dziękując Panu Bogu za osobę Ks. Abp. Władysława Ziółka, za to, że możemy pod jego przewodnictwem uczestniczyć w świątecznych liturgiach, gościć w przedszkolu i zawsze spotykać się z jego wielką serdecznością. W imieniu przedszkolnej wspólnoty przedstawiciele każdej z grup powiedzieli wierszyk, a rodziny Państwo Jurek i Świtacz z... czytaj dalej»

23 czerwca 2014
obrazek

WPRAWA DO DINOPARKU :)

17 czerwca dzieci młodsze z naszego przedszkola wyjechały na wycieczkę do Dinoparku w Kołacinku. Przeżyliśmy bardzo radosny czas oglądając „okazy” dinozaurów, jeżdżąc dziecięcą kolejką oraz bawiąc się na różnych poziomach placów zabaw. Szukaliśmy także… złota… Każdemu udało się przesiać piasek tak, by wydobyć drobinki złota. Dotarliśmy także do domku Mikołaja, ale go nie za... czytaj dalej»

15 czerwca 2014
obrazek

CZERWCOWA MSZA ŚW.

Dnia 15 czerwca w czasie mszy św. dziękowaliśmy Panu Bogu za rok szkolny i modliliśmy się za dzieci, które w tym roku przystąpiły do Pierwszej Komunii Świętej. Ks. Józef uświadamiał nam, jak wiele powodów mamy do dziękowania, a wszystko otrzymaliśmy w darze od Pana Boga. Każde z dzieci dowiedziało się, że po ukończeniu przedszkola za dwa lub trzy lata będzie mogło przyjąć w Komunii Świętej Pana J... czytaj dalej»

Informacji: 56
strona: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12]

archiwum wiadomości »

Galeria

POCZĄTEK ROKU 2013-14

...

Dla Mamy i Taty

...

Dzień Mamy i Taty 2013r.

...