In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player
___---~^^^^---___---^^^

Aktualności

31 marca 2015
obrazek

IMIENINY MATKI KRYSTYNY :)

We wtorek 31 marca przedstawiciele dzieci z trzech grup złożyli Matce Krystynie imieninowe życzenia. Do powinszowań przyłączyły się także przedstawicielki pracowników przedszkola. Matka Krystyna była wzruszona tym spotkaniem, serdecznie dziękowała i przekazała dla wszystkich dzieci cukierki.

31 marca 2015
obrazek

TAJEMNICZE SPOTKANIA :)

25 marca zebrali się w naszym przedszkolu Rodzice, którzy rozpoczęli pod fachowym okiem p. Jerzego Czaplińskiego przygotowania do jednego z najważniejszych dni w roku – 1 czerwca. Nic więcej nie zdradzimy… to tajemnica :)

24 marca 2015
obrazek

NA DRODZE KRZYŻOWEJ...

W IV piątek Wielkiego Postu 20 marca dzieci z naszego przedszkola prowadziły drogę krzyżową dla dzieci i swych rodzin. Bardzo dziękujemy Rodzicom i wszystkim obecnym za wspólną modlitwę, w sposób szczególny dziękujemy absolwentom naszego przedszkola za życzliwość i obecność. Mamy nadzieję, że piękne postanowienia przy każdej stacji drogi krzyżowej przyczynią się do lepszego postępowania dzieci z n... czytaj dalej»

24 marca 2015
obrazek

UROCZYSTOŚĆ KS. JÓZEFA :)

Nasz Ks. Józef w dzień Świętego Józefa obchodził swe imieniny. Dzieci z naszego przedszkola wraz z młodzieżą oazową zaraz na początku Mszy św. złożyli Księdzu życzenia. Przedstawicielki Rodziców wypowiedziały swe życzenia i podziękowania podczas procesji z darami. Dziękujemy Rodzicom obecnym na imieninowej Mszy św. i za modlitwę w intencji ks. Józefa.

24 marca 2015
obrazek

MIŁE IMIENINY :)

W tym roku we wtorek 17 marca świętowaliśmy imieniny przełożonej Sióstr - Matki Józefy. Po śniadaniu zgromadziliśmy się wszyscy w Sali gimnastycznej. Przedstawiciele dzieci oraz panie pracujące w przedszkolu złożyły Matce życzenia i zaśpiewały kilka imieninowych piosenek. Nie zabrakło oczywiście pysznych cukiereczków :)

Informacji: 40
strona: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8]

archiwum wiadomości »

Galeria

POŻEGNANIE DZIECI ODCHODZĄCYCH DO SZKOŁY

...

SKANSEN W KŁÓBCE :)

...

Dzień Babci i Dziadka

...