In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player
___---~^^^^---___---^^^

Aktualności

6 października 2015
obrazek

CZĘŚĆ GŁÓWNA ŚWIĘTOWANIA :)

Druga część świętowania miała miejsce w poniedziałek. Dzieci mogły przynieść do sal pluszowe zwierzątka i wspólnie się nimi bawić. Ten dzień także przez zdjęcia, świąteczne posiłki i urozmaicenia był inny niż powszednie. Oczywiście rozmawialiśmy i śpiewaliśmy o Patronie naszego przedszkola. Nowością było wspólne obejrzenie filmu o zwierzątkach na dużym ekranie :)

6 października 2015
obrazek

POCZĄTEK ŚWIĘTOWANIA...

W piątek rozpoczęliśmy świętowanie uroczystości św. Franciszka. Z tej okazji odwiedził nas teatr „Blaszany bębenek” z przedstawieniem „Z muzyką wśród zwierząt”.

6 października 2015
obrazek

ZEBRANIE Z RODZICAMI

Pod koniec września odbyło się zebranie z rodzicami. Po pierwszej części organizacyjnej prowadzonej przez s.Lidię wszyscy przeszli do poszczególnych grup. Tam siostry zaprezentowały materiał do edukacji językowej i matematycznej. Po prezentacji materiału rodzice wypełnili ankietę ewaluacyjną. Dziękujemy wszystkim rodzicom za liczne przybycie i za fantastyczną atmosferę :)

15 września 2015
obrazek

MSZA ŚW. NA ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO :)

13 września w czasie pierwszej Mszy świętej naszej wspólnoty przedszkolnej modliliśmy się o bezpieczną i owocną naukę i pracę w nowym roku szkolnym 2015/2016. Ksiądz Józef mówił nam o potrzebie życzliwości i troskliwości oraz o słuchaniu rodziców i sióstr - bo tego chce Pan Bóg.

8 września 2015
obrazek

I GRUPA GWIAZDKOWA :)

No i jeszcze grupa GWIAZDKOWA :)

Informacji: 63
strona: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13]

archiwum wiadomości »

Galeria

UROCZYSTE POŻEGNANIE

...

POKAZ TANECZNY maj 2013r.

...

Wycieczka do Gołuchowa 2012 r.

...