.: z Pisma Świętego :.
Skosztujcie i zobaczcie, że dobry jest Pan: Błogosławiony człowiek, który u niego szuka schronienia!
Ps. 34,9
parafia Matki Boskiej Jasnogórskiej
92-513 Łódź
Gogola 12
niedziela, 25 września 2016home
strona początkowa
aktualności
czytelnia
zdjęcia
zapowiedzi wydarzeń
informacje o parafiiKuria Archidiecezji Łódzkiej nie odpowiada za treści zamieszczone na podstronach parafialnych.
Aktualności:
Ogłoszenia parafialne - UROCZYSTOŚĆ CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚW
2006-11-25 godz. 21:11

1. Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego na zakończenie roku liturgicznego z modlitwami do Chrystusa Króla Wszechświata i Nowenną do Matki Boskiej Jasnogórskiej dzisiaj o godz. 18:00. Zapraszamy asystę procesyjną, dzieci przygotowujące się do pierwszej komunii i młodzież przygotowującą się do bierzmowania.

2. Forum ruchów i grup parafialnych dzisiaj o godz. 16:00. Zapraszamy wszystkich, którzy należą do grup parafialnych i wszystkich, którzy chcieliby się włączyć.

3. Będziemy gościli w naszej parafii telewizję TRWAM i Radio „Maryja”. W roku naszego jubileuszu 25 lecia będziemy modlili się w jedności z ludźmi na całym świecie dziękując za powstanie naszej parafii i innych wspólnot parafialnych. Jutro w poniedziałek o godz. 18:00 ks. biskup Ireneusz Pękalski odprawi uroczystą Mszę św., młodzież z naszej parafii przedstawi program o parafii a w „rozmowach niedokończonych” będziemy rozmawiali o tym co parafia wnosi w nasze życie osobiste, rodzinne i społeczne. W rozmowach weźmie udział także Prezydent Miasta Łodzi Pan Jerzy Kropiwnicki. Na uroczystość zostali zaproszeni wszyscy księża, którzy pracowali w naszej parafii....więcej


powrót

© 2016 Archidiecezja Łódzka
FreeWebTemplates.com