Kurs liturgiczny dla fotooperatorów i operatorów kamer - formularz zgłoszeniowy

Termin najbliższego kursu: 5 maja 2018 r. (sobota)

Aby zgłoszenie zostało przyjęte, należy dokładnie wypełnić wszystkie pola formularza. Przed wysłaniem prosimy o dokładne sprawdzenie, czy dane zostały wpisane poprawnie. W przypadku przedsiębiorców, którzy chcą otrzymać fakturę VAT, konieczne jest podanie potrzebnych w tym celu informacji.
Po przesłaniu formularza otrzymają Państwo mail na adres elektroniczny podany w zgłoszeniu. Dokończenie procesu zgłoszeniowego odbywa się automatycznie, zgodnie z instrukcją zawartą w przesyłce.

Imię:
Nazwisko:
Data urodzenia:
Adres email:
Miejsce zamieszkania:
Kod:
Miejscowość:
Adres (ulica, nr domu):
Parafia:
Fotografia
Uwaga! W polu "Fotografia" należy dodać plik w standardowym skompresowanym formacie JPEG (Joint Photographic Experts Group) z rozszerzeniem .jpg. Jedyny dopuszczalny rozmiar pliku to dokładnie 413 x 531 punktów (w rozdzielczości 300 dpi daje to rozmiar 3,5 x 4,5 cm) - inne rozmiary nie będą przyjmowane przez system. Fotografia musi być klasycznym portretem, na jednolitym, jasnym tle. W przypadku przesłania zdjęcia nieodpowiadającego tym wymogom zostaną Państwo poproszeni o przesłanie poprawionego pliku. Najczęstszymi problemami są zbyt małe rozmiary, zniekształcenie proporcji czy umieszczenie fotografii na dużej powierzchni tła. Warto pamiętać, że przesłane zdjęcie znajdzie się na identyfikatorze, który będzie Państwa wizytówką wobec gospodarzy kościołów. Osoby, które nie mają oprogramowania służącego do skalowania zdjęcia mogą skorzystać z jednego z licznych, bezpłatnych serwisów (np. www.resizeyourimage.com).

Wyślij zdjęcie:

Rozmiar zdjęcia to 413x531 punktów. Maksymalna wielkość zdjęcia to 200KB
Zaznacz, jeśli chcesz otrzymać fakturę VAT

Wszystkie pola są obowiązkowe

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami).Patronat medialny:
----------
Informacje dodatkowe: Kurs odbywa się w Centrum Służby Rodzinie w Łodzi, ul. Broniewskiego 1a. Początek o godz. 9.00 , planowane zakończenie ok. godz. 15.00 . Na miejscu istnieje możliwość skorzystania z kawiarenki oraz zamówienia obiadu.

Koszt organizacji kursu szacowany jest na 125 złotych brutto od uczestnika.

QR qydarzenia na FB