Pozostałe wspólnoty

Ministranci:

Większość ministrantów w naszej parafii to osoby pracujące w średnim wieku. W parafii mamy 21 nadzwyczajnych szafarzy Komunii Świętej.
Natomiast podczas Mszy św. dla przedszkolaków służą do Eucharystii dzieci z przedszkola i szkoły podstawowej.
Z racji małej parafii nie mamy typowych zbiórek ministrantów. Można zawsze zgłaszać się do księdza, który odprawia Eucharystię.

Wspólnota chleba:

Wspólnota opiekuje się biednymi dając im raz w tygodniu jedzenie oraz otaczając biednych ustawiczną troską. Opiekunem wspólnoty jest o. Wojciech Skórewicz SJ.

Dziewice konsekrowane:

W imieniu ks. Arcybiskupa w naszej parafii prowadzimy formację przygotowującą do konsekracji dziewic oraz formację ustawiczną tychże kobiet. Odpowiedzialnym za tę grupę jest o. Grzegorz Radomiak SJ.

Wdowy konsekrowane:

Również w imieniu ks. Arcybiskupa w naszej parafii prowadzimy formację przygotowującą do konsekracji wdów oraz formację ustawiczną kobiet, które konsekrowały swoje wdowieństwo, wybierając jednocześnie, że będą wierne mężowi i nie wstąpią w ponowny związek małżeński. Tą grupą pań zajmuje się o. Grzegorz Radomiak SJ.

Róże różańcowe:

W parafii mamy 8 róż różańcowych. Dziewiąta róża jest niepełna. Jeśli chcesz do nich dołączyć, to pisz do Kasi Bednarskiej, która koordynuje róże różańcowe. Jej adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

 

Msze Święte

Niedziele i święta:
7.00, 8.30,
10.00, 11.30, 13.00, 
18.00, 20.30.

W kaplicy św. Krzysztofa
(w roku szkolnym)
9:00 greko-katolicy
11.30 przedszkolaki
13:00 Misa Español
18.00 studenci

Dni powszednie
7.00, 8.30, 18.00.

 

Konto Parafii do darowizn:

16 1240 3031 1111
0000 3427 1900

 

 

Liturgia dnia

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 | Administrator | Książki i Płyty | Zespół Mocni w Duchu | Jezuici w Polsce | Duszpasterstwo Akademickie | Dom Miłosierdzia | Ośrodek Odnowy w Duchu Świętym |
CSS,template,components by Marek Wlodarski