Parafia i Sanktuarium Najświętszego Imienia Jezus
ul. Sienkiewicza 60, 90-058 Łódź
kard. Grzegorz Ryś – Rekolekcje dla Łodzi
24 – 26 kwietnia 18:00 (Msza z nauką)
Triduum Paschalne
Wielki Czwartek
07:00 – 16:00 (spowiedź)
17:00 (Msza święta dla rodzin z dziećmi)
19:30 (Msza Święta Wieczerzy Pańskiej dla ogółu wiernych)
Wielki Piątek
07:00 – 16:00 (spowiedź)
17:00 (Liturgia Męki Pańskiej dla rodzin z dziećmi)
19:30 (Liturgia Męki Pańskiej dla ogółu wiernych)
Wielka Sobota
07:00 – 16:00 (spowiedź)
08:00 – 16:00 (święcenie pokarmów)
08:00 – 16:00 (adoracja Najświętszego Sakramentu)
Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego
19:00 (Wigilia Paschalna dla rodzin z dziećmi)
22:00 (Wigilia Paschalna dla ogółu wiernych, Procesja Rezurekcyjna)
W Niedzielę Wielkanocną porządek niedzielny (pierwsza Msza o 08:30)
Niedziela i święta w Sanktuarium:
7:00, 8:30, 10:00 (Msza z udziałem dzieci)
11:30, 13:00, 18:00, 20:30 (Msza „ostatniej szansy”)
Niedziela i święta w kaplicy św. Krzysztofa
10:00 (przedszkolaki), 12:00 (greko-katolicy)
Dni powszednie
7:00, 8:30, 18:00
Adoracja (wejście z boku kościoła):
w dni powszednie: 9:00 – 18:00
w niedziele: 14:00 – 20:30
Parafia Najświętszego Imienia Jezus
ul. Sienkiewicza 60, 90-058 Łódź
kard. Grzegorz Ryś – Rekolekcje dla Łodzi
24 – 26 kwietnia 18:00 (Msza z nauką)
Triduum Paschalne
Wielki Czwartek
07:00 – 16:00 (spowiedź)
17:00 (Msza święta dla rodzin z dziećmi)
19:30 (Msza Święta Wieczerzy Pańskiej dla ogółu wiernych)
Wielki Piątek
07:00 – 16:00 (spowiedź)
17:00 (Liturgia Męki Pańskiej dla rodzin z dziećmi)
19:30 (Liturgia Męki Pańskiej dla ogółu wiernych)
Wielka Sobota
07:00 – 16:00 (spowiedź)
08:00 – 16:00 (święcenie pokarmów)
08:00 – 16:00 (adoracja Najświętszego Sakramentu)
Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego
19:00 (Wigilia Paschalna dla rodzin z dziećmi)
22:00 (Wigilia Paschalna dla ogółu wiernych, Procesja Rezurekcyjna)
W Niedzielę Wielkanocną porządek niedzielny (pierwsza Msza o 08:30)
Msze Święte u jezuitów
Niedziela i święta w Sanktuarium:
7:00, 8:30, 10:00 (Msza z udziałem dzieci)
11:30, 13:00, 18:00, 20:30 (Msza „ostatniej szansy”)
Niedziela i święta w kaplicy św. Krzysztofa
10:00 (przedszkolaki), 12:00 (greko-katolicy)
Dni powszednie
7:00, 8:30, 18:00
Adoracja (wejście z boku kościoła):
w dni powszednie: 9:00 – 18:00
w niedziele: 14:00 – 20:30
Kalendarz
Ogłoszenia Parafialne
Jezuici posługujący w parafii
o. Krzysztof Ołdakowski SJ
Superior i proboszcz, opiekun wspólnoty Zwiastowanie
o. Józef Łągwa SJ
Spowiednik, opiekun wspólnot "Kanaan" i "Magnificat" oraz AK, rekolekcjonista. Prezes Stowarzyszenia "Słowo i Muzyka u Jezuitów".
o. Paweł Kowalski SJ
Duszpasterz Mocnych w Duchu, duszpasterz akademicki JDA naSienka
o. Grzegorz Radomiak SJ
Spowiednik, neokatechumenat, terapeuta, moderator Dziewic i Wdów Konsekrowanych w Archidiecezji Łódzkiej, animator Spotkań Małżeńskich
o. Tomasz Ludwisiak SJ
Spowiednik, neokatechumenat
o. Lech Rynkiewicz SJ
Spowiednik, neokatechumenat
o. Jakub Szelka SJ
Duszpasterz młodzieży i dzieci, ojciec duchowny w naszej szkole podstawowej oraz opiekun wspólnot Młodość - lubię to! i Efez.
br. Waldemar Jeka SJ
Duszpasterz w świetlicy środowiskowej
br. Andrzej Malenda SJ
Ekonom wspólnoty jezuickiej