Transmisje ślubów Full HD

 

We współpracy z firmą zewnętrzną od 15 września 2016 będzie możliwość transmisji FULL HD Waszego ślubu.

Usługa obejmuje:

- Transmisję na żywo Waszego ślubu z pięciu kamer w jakości Full HD rozmieszczonych w kościele. Transmisja jest robiona za pośrednictwem YouTube. Wasi znajomi mogą uczestniczyć w Waszym ślubie na całym świecie.

- W czasie ślubu obraz z kamer będzie widoczny na dużym ekranie w kościele. Uczestnicy ślubu będą mogli Was widzieć z bliska i przeżywać Wasze emocje. Oczywiście można nie puszczać na ekran obrazu - wszystko zależy od decyzji zamawiającego transmisję.

- Zaraz po ślubie materiał jest dostępny dla Was na YouTube (może być materiałem publicznym albo tylko dla Waszych znajomych - czyli osób posiadających odpowiedni link).

Kamery są ustawione w taki sposób, że nie zakłócają uroczystości ślubnej. Niewidoczna jest również obsługa transmisji. Goście, ani para młoda nawet nie wiedzą, że są w danym momencie nagrywani. Jedynie widać to na dużym ekranie.

Początkowo, promocyjnie, usługa będzie kosztowała 700 zł. Za usługę transmisji wystawiana jest faktura. Po zapłaceniu faktury otrzymują Państwo link do transmisji, pod którym będzie można obejrzeć ślub. Pod tym samym linkiem nagrany materiał będzie dostępny już cały czas - tak długo, jak Państwo będą chcieli.

Usługę należy zamówić i opłacić dwa tygodnie przed ślubem, aby zarezerwować pracowników do obsługi transmisji.

W celu zamówienia usługi pisz na adres  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Transmisja będzie wyglądała tak:

 

Zespół muzyczny na ślubie.

We wspólnocie Mocni w Duchu mamy zespół muzyczny "Posłani w Duchu", który zrobi piękną oprawę muzyczną na Waszym ślubie.

Tel. do kierowniczki zespołu - 502 031 238 (Angelika).

Tutaj możesz posłuchać zespołu:

 

Msze Święte

Niedziele i święta:
7.00, 8.30,
10.00, 11.30, 13.00, 
18.00, 20.30.

W kaplicy św. Krzysztofa
(w roku szkolnym)
9:00 greko-katolicy
11.30 przedszkolaki
18.00 studenci

Dni powszednie
7.00, 8.30, 18.00.

 

Konto Parafii do darowizn:

16 1240 3031 1111
0000 3427 1900

 

 

 

 

Liturgia dnia

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 | Administrator | Książki i Płyty | Zespół Mocni w Duchu | Jezuici w Polsce | Duszpasterstwo Akademickie | Dom Miłosierdzia | Ośrodek Odnowy w Duchu Świętym |
CSS,template,components by Marek Wlodarski