Menu Content/Inhalt
Drużyna Harcerska Głuchych Poleć znajomemu
Autor: Martyna Madej
07.04.2011.

Od kwietnia 2011 roku rozpoczęła spotkania Drużyna Harcerska Głuchych. Zapraszamy do artykuły by poznać bliżej idee harcerstwa i terminy spotkań.

Co to jest ZHP?
Związek Harcerstwa Polskiego to organizacja umożliwiająca/pomagająca rozwijanie się/kształcenie się dzieciom, młodzieży i dorosłym.

Chcemy żeby uczestniczyły w tym też osoby głuche. W tym celu uczymy się języka migowego. Chcemy połączyć nasze dwa odrębne światy, dlatego w naszym Hufcu Łódź-Widzew otwieramy Drużynę nazywaną Drużyną Nieprzetartego Szlaku specjalnie dla Was.

Dlaczego dobrze być harcerzem?
Można nauczyć się wiele nowych rzeczy, poznać świat i nowych ludzi, zaprzyjaźnić się, uczyć żeby być coraz lepszym oraz pomagać innym.

Jak do nas dołączyć?
Wystarczy przyjść na zbiórkę i zobaczyć jak wygląda nasza praca, co robimy i czy chce się z nami być w ZHP. Nasze zbiórki odbywają się co drugi wtorek (najbliższa 12 kwietnia) od godziny 17 do 18.30 w domu parafialnym przy Kościele Świętego Krzyża przy ulicy Sienkiewicza.

Osoby odpowiedzialne:

• Druhna Martyna Madej
  • Druh Rafał Lewandowski

Zapraszamy również na stronę internetową hufca: http://www.zhpwidzew.pl/

Czuwaj! (Harcerskie pozdrowienie oznaczające bądź gotowy do pomocy innym)

Druhna Martyna Madej

« poprzedni artykuł   następny artykuł »