ks. Jerzy Grodzki
Urodzony: 28 -02 -1954 , Brojce-Gryfice /arch. szczecińsko-kamieńska
Święcenia: 31 -05 -1981
Telefon:
Posługa duszpasterska:
29.08.1981 27.08.1983 wikariusz par. Wszystkich Świętych - Bełchatów Grocholice
27.08.1983 15.02.1984 wikariusz par. Najświętszego Serca Jezusowego - Łódź Retkinia
27.09.1983 duszpasterz akademicki przy par. Ł. Retkinia
15.02.1984 01.09.1984 wikariusz par. Bedoń
01.09.1984 .1985 wikariusz par. Dobroń
12.10.1984 24.02.1987 studia: uzyskał tytuł magistra teologii na Wydziale Teologicznym KUL w Lublinie
30.05.1985 16.03.1987 wikariusz par. św. Stefana - Barwice / diecezja koszalińsko - kołobrzeska
20.05.1987 30.08.1990 wikariusz par. MB Częstochowskiej - Radom / diecezja sandomiersko-radomska
30.08.1990 29.08.1992 wikariusz par. św. Maksymiliana - Pabianice
29.08.1992 27.08.1994 wikariusz par. Najświętszego Serca Jezusowego - Piotrków Tryb.
27.08.1994 21.08.2002 proboszcz erygowanej par. św. Floriana - Wadlew
20.08.2002 24.01.2004 proboszcz par. Włodzimierzów
10.12.2002 dekanalny duszpasterz rodzin w dekanacie dłutowskim
10.11.2003 studia doktoranckie na Wydziale Nauk Społ. UKSW
21.01.2004 17.06.2013 proboszcz par. Najświętszego Serca Jezusowego - Piotrków Trybunalski
* 03.06.2008 odznaczony rokietą i mantoletem
* 23.04.2009 kanonik honorowy Kapituły Kolegiackiej Łaskiej
17.06.2013 30.08.2014 urlop zdrowotny
30.08.2014 pomoc duszpasterska w par. Najświętszej Eucharystii - Łódź