Dwie Korony – film o św. Maksymilianie

„Dwie Korony” to film przedstawiający św Ojca Maksymiliana Kolbe, który urodził się w 1894 roku w Zduńskiej Woli, mieszkał w pobliskich Pabianicach, gdzie otrzymał od Matki Bożej w mistycznej wizji dwie korony. Życie w czystości w Zakonie św. Franciszka i męczeńska śmierć w niemieckim obozie koncentracyjnym w Auschwitz stały się dla Niego rzeczywistością i wyjaśniła to, co wydarzyło się w kościele św. Mateusza.

Ten film możemy obejrzeć już od 13 pażdziernika w kinie Silver Screen przy Al. Józefa Piłsudskiego 5. Na ten film posiadamy kupony, które upoważniają do zakupu biletu w czasie grania filmu od poniedziałku do czwartku w cenie 11 złotych, a od piątku do niedzieli po 15 zł. Ilość kuponów jest ograniczona i trzeba pamiętać, że film nie będzie przedstawiany długo. Trzeba raczej skorzystać w pierwszym tygodniu prezentacji. Kupony będą czekały w bibliotece parafialnej. Chętnych do skorzystania z filmu w promocyjnej cenie zapraszamy. Warto przypomnieć, że św. Maksymilian  jest  patronem naszej parafii.