Różaniec do granic

Różaniec do granic jest związany z jubileuszowym rokiem objawień w Fatimie. Celem inicjatywy jest podjęcie ogólnopolskiej modlitwy różańcowej przez osoby zebrane wzdłuż granic naszego kraju, w intencji Polski i całego świata.

7 października o godzinie 14 w naszym kościele w łączności z Polakami modlących się przy granicach zostanie odmówiony różaniec ww. intencjach. Zapraszamy na wyjazd do granicy. Kiedy 7 – 8 pażdziernika. Czas zapisów do następnej niedzieli.tj 22 września. Gdzie – w parafii, w  bibliotece, w Biurze Radia Maryja i w zakrystii. Wyjazd tylko wtedy jak zbierze się cały autokar. Nie czekaj!!! Wyrusz jak Abraham, Mojżesz i inni. Wyrusz z nami na granice naszej Ojczyzny i granicę samego siebie.