V Niedziela Wielkiego Postu – ogłoszenia

3 kwietnia 2022 r.

1. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach wielkopostnych:
  • nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym w niedziele o godz. 17.00;
  • Msze św. połączone z jutrznią od poniedziałku do piątku o godz. 7.00;
  • Dodatkowe dyżury spowiedzi od poniedziałku do piątku od godz. 15.00 do 16.00.
  1. W poniedziałek, 4 kwietnia, po Mszy św. wieczornej, O. Proboszcz zaprasza do salki duszpasterskiej na spotkanie przedstawicieli grup
  2. pierwszy czwartek w czasie Godziny św. o 18.00 i Mszy św. wieczornej modlimy się o nowe powołania kapłańskie i zakonne.
  3. W piątek nabożeństwo Drogi Krzyżowej odbędzie się ulicami naszej parafii po wieczornej Mszy świętej. Z tej racji nie będzie Drogi Krzyżowej o godz. 17.00 dla dzieci. Przejdziemy następującymi ulicami: Zapolskiej, Chłędowskiego, KWP, Felińskiego. Serdecznie zachęcamy do licznego udziału oraz prosimy o zabranie ze sobą świec lub lampionów.
  4. Wspólnota Franciszkańskiego Zakonu Świeckich zaprasza w przyszłą sobotę, na spotkanie o godz. 8:45. Rozpocznie się Mszą św. w kościele.
  5. Za tydzień Niedziela Palmowa. Poświęcenie palm podczas każdej Mszy świętej.
  6. W ubiegłą niedzielę na rzecz sióstr dominikanek z Czortkowa na Ukrainie zebraliśmy 5890 zł. Ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego można składać do oznaczonej puszki w kaplicy adoracji. W intencji wszystkich Ofiarodawców modlić się będziemy na Mszy świętej w Wigilię Paschalną.
  7. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do wieczności: Wojciech Zgodziński¸ l. 72  z ul. Zapolskiej, Józef Garnys¸ l. 71 z ul. Rydla, Andrzej Rojek, l. 63 z ul. Gersona, Lidia Bryła, l. 82 z ul. Kadłubka, Janina Klaczyńska, l. 93 z ul. Felińskiego, Przemysław Adamczyk, l. 41 z ul. Felińskiego, Marianna Pietrzak, l. 90 z ul. Deotymy, Teresa Malinowska, l. 86 z ul. Gojawiczyńskiej. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…