Bierzmowanie 10 czerwca 2020

Ks. Bp Ireneusz Pękalski potwierdził udzielenie Sakramentu Bierzmowania przygotowującej się młodzieży z klas pierwszych szkół średnich dnia 10 czerwca 2020 o g. 16.00. Przygotowanych jest 40 kandydatów. Podczas Mszy św. może być, oprócz kandydatów, po pięć osób na każdego. Jeśli ktoś się wycofa, to będzie możliwość zwiększenia liczby. Kto nie będzie mógł wejść do środka kościoła, będzie miał możliwość udziału na zewnątrz kościoła przy włączonych głośnikach. W kościele jesteśmy w  maseczkach. Kandydatów przygotowanych prosimy o potwierdzenie przyjęcia tego sakramentu u o. Tomasza. Przygotowani indywidualnie (dorośli) zgłaszają się do o. proboszcza. Spotkanie organizacyjne – 31 maja po Mszy św. o g. 18.30. Spowiedź odbędzie się 9 czerwca podczas Mszy św. o g. 18.30, a następnie przygotowanie liturgiczne.