I Komunia św. kl. III A Szkoły Podstawowej nr 174

Na prośbę rodziców dzieci z klasy III A Szkoły Podstawowej nr 174, I Komunia św. ich dzieci odbędzie się dnia 13 września 2020 roku podczas Mszy św. o g. 11.00.

Rodzicom z klas III C SP 174 oraz SPSK i Prywatnej Szkoły Pana Augustyniaka proponuję pozostanie przy wcześniej ustalonym terminie 14 czerwca, tj. 9.30 – Prywatna Szkoła Pana Augustyniaka (16 uczniów); 11.00 – SPSK (kilkoro dzieci indywidualnie w innym czasie); 12.30 – SP 174 klasa C. Wszystko wskazuje na to że we wrześniu nic się nie zmieni albo może być gorzej w zakresie pandemii. Decyzja należy do Państwa i do niej postaramy się dostosować. W naszym kościele wewnątrz może być 150 osób, inni mogą uczestniczyć na zewnątrz przy włączonych głośnikach. Jest możliwość zorganizowania indywidualnej, rodzinnej uroczystości, po wcześniejszym ustaleniu.

o. Mariusz Słowik, proboszcz parafii