Pielgrzymka do Medjugorie 14-21 maja 2020

Program Pielgrzymki Żywego Różańca z Parafii św. Maksymiliana M. Kolbego w Łodzi do Medjugorie w dniach 14 – 21 maja 2020 r. 8 Dni.

14. V. Wyjazd we wczesnych godzinach porannych, przejazd przez Czechy, Austrię do Chorwacji, obiadokolacja, nocleg.
15. V. Msza św. Śniadanie, przejazd do Medjugorie po drodze Plitwickie Jeziora, obiadokolacja Nocleg.
16. V. Śniadanie, Wejście na Górę Objawień, zwiedzanie Wodospadów Kravica, najpiękniejszych w Bośni i Hercegowinie, możliwość plażowania, obiadokolacja, Mszy św., adoracja Najświętszego Sakramentu i modlitwy z pielgrzymami w Sanktuarium, nocleg.
17. V. Śniadanie, zwiedzanie Dubrownika, jednego z najpiękniejszych miast w regionie. Powrót do hotelu, obiadokolacja, Mszy św., adoracja Najświętszego Sakramentu i modlitwy z pielgrzymami w Sanktuarium, nocleg.
18. V. Śniadanie. Zwiedzanie Mostaru. Nawiedzenie Sanktuarium Matki Bożej z Lourdes w mieście Makarska, Msza św. spacer po riwierze nad Morzem Adriatyckim, obiadokolacja, możliwość uczestnictwa w adoracji Najświętszego Sakramentu i modlitwach z pielgrzymami w Sanktuarium, nocleg.
19. V. Śniadanie. Droga Krzyżowa (wejście na górę Kriżovec). Wyjazd dla chętnych z przeprawą łodzią na jedną z wysp na Adriatyku z posiłkiem z ryby i dodatkami. (cena dodatkowa około 30 Euro, płatne przy zapisach) Mszy św., adoracja Najświętszego Sakramentu i modlitwy z pielgrzymami w Sanktuarium, nocleg.
20. V. Śniadanie, przejazd na nocleg w drodze powrotnej, Msza św., obiadokolacja, nocleg.
21. V. Msza św. Śniadanie, wyjazd w drogę powrotną do Polski. Przyjazd do Łodzi w późnych godzinach popołudniowych.

Koszt Pielgrzymki 1270 zł i 100 Euro (500 zł przy zapisie, pozostała suma do 20 marca 2020) obejmują koszty przejazdu komfortowym autobusem, i posiłki przewidziane w programie powyżej (7 śniadań i 6 obiadokolacji) ubezpieczenie podróżne, koszty przewodników lokalnych i bilety wstępu.