30 czerwca 2019

XII Niedziela Zwykła – 30.VI.2019
1. Procesja
W dzisiejszą niedzielę, na zakończenie nabożeństw czerwcowych o g. 18.00 – procesja eucharystyczna.
2. Nabożeństwa
Od jutra, po Mszach świętych wieczornych, ponownie będą odprawiane nabożeństwa: w poniedziałek – do św. Franciszka, we wtorek – do św. Antoniego, w środę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, w czwartek – do św. Maksymiliana oraz w piątek o g. 18.00 – wypominki.
3. Dni eucharystyczne
W obecnym tygodniu przypadają dni eucharystyczne. W I Czwartek o g. 18.00 – Godzina Święta, w I Piątek zachęcamy do spowiedzi i Komunii św., w I Sobotę – o g. 8.00 – Msza św. dla czcicieli Niepokalanego Serca Maryi.
4. Wakacje
Miesiące: lipiec i sierpień, to czas wakacji, urlopów i odpoczynku. Pamiętajmy o modlitwie i coniedzielnej Mszy św. W miesiącach wakacyjnych:
• Od poniedziałku, 1 lipca – nie będzie Mszy św. w dni powszednie o g. 8.45;
• Msza św. o g. 7.00 – będzie sprawowana bez jutrzni;
• W I Piątki nie odwiedzamy chorych, z wyjątkiem wezwań indywidualnych;
• Kancelaria parafialna będzie czynna w dni powszednie w godzinach: od 11.00 do 12.00 oraz od 17.00 do 18.00.
5. Prasa katolicka
W kiosku parafialnym możemy nabyć prasę katolicką: Gościa Niedzielnego, Przewodnika Katolickiego, Niedzielę, Idziemy, Rycerza Niepokalanej i Miłujcie się. Zapraszamy do biblioteki, na przegląd prasy i herbatę.