5 maja 2019

III Niedziela Wielkanocna – 5.V.2019
1. Nabożeństwo majowe
Zachęcamy wiernych do udziału w nabożeństwach majowych, codziennie o g. 18.00. Ze względu na nabożeństwo – wypominki roczne w piątki – o g. 17.40.
2. Spotkania wielkanocne
Spotkania wielkanocne: w sobotę, po Mszy św. o g. 8.45 – FZŚ oraz w następną niedzielę po Mszy św. o g. 8.00 – asysty parafialnej.
3. Pielgrzymki
Przyjmujemy zapisy na pielgrzymki:
• 25 maja – do Lichenia, razem z dziećmi rocznicowymi po I Komunii św.
• 1 czerwca – szlakiem piastowskim: Radziejów, Kruszwica, Strzelno, Mogilno, Trzemeszno i Gniezno oraz na Spotkanie Młodych w Lednicy.
• 22 czerwca – do Trzebnicy, Obornik Śląskich, Legnickiego Pola i Legnicy.
4. Kalendarz liturgiczny
W środę, obchodzimy uroczystość Św. Stanisława, biskupa i męczennika,
5. I Komunia św. i Rocznica
W następną niedzielę odbędzie się w naszej parafii uroczystość I Komunii świętej:
• 9.30 – dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 64.
• 11.00 – dzieci ze Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich
• 12.30 – Rocznica I Komunii św. dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 174 i Prywatnej Szkoły Krzysztofa Augustyniaka
Od poniedziałku do piątku – przygotowanie liturgiczne. W sobotę, 11 maja, o g. 9.15, i 10.30 – dzieci odnowią przyrzeczenia chrztu świętego i przystąpią do pierwszej spowiedzi. Po Mszy św. wieczornej, rodzice są proszeni o pomoc w dekorowaniu i sprzątaniu kościoła. Szkoła Podstawowa nr 174, będzie miała I Komunię św. – 19 maja o g. 11.00. W tym dniu o g. 12.30, odbędzie się także Rocznica I Komunii św. dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 64 i Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich.