Caritas Archidiecezji Łódzkiej

Dystrybucja mleka w Bejrucie | Sumar Sleem

Nasze galerie

Podaruj Caritas 1% podatku - rozlicz swój PIT online

Program do rozliczania PIT 2013 online - e-pity 2012Już dziś można rozliczyć swój podatek online, korzystając ze sprawdzonej przez lata aplikacji e-pity. Każdy z nas, podatników, może przekazać 1% swojego podatku dochodowego nas rzecz charytatywnej działalności Caritas. Uprzejmie prosimy wszystkich naszych dobrodziejów i przyjaciół o przekazywanie 1% swojego podatku na rzecz Caritas Archidiecezji Łódzkiej Organizacji Pożytku Publicznego, która zarejestrowana jest w Krajowym Rejestrze Sądowym pod numerem: 0000274785. Opowiedzcie o naszej działalności również swoim bliskim, przyjaciołom, sąsiadom i znajomym. 1 procent nic nie kosztuje, a może zdziałać wiele dobra!

Przekaż 1% podatku dla Caritas, to nic nie kosztuje

1%_dziękujemyKończy się okres rozliczania podatków za 2013 rok. Każdy z nas, podatników, może przekazać 1% swojego podatku dochodowego nas rzecz charytatywnej działalności Caritas. Takie wsparcie nic nie kosztuje! Uprzejmie prosimy wszystkich naszych dobrodziejów i przyjaciół o przekazywanie 1% swojego podatku na rzecz Caritas Archidiecezji Łódzkiej Organizacji Pożytku Publicznego, która zarejestrowana jest w Krajowym Rejestrze Sądowym pod numerem: 0000274785. Można się też rozliczyć on-line, korzystając z darmowergo programu e-pity.

1 procent podatku za 2013 rok dla Caritas

dyrektor_2014_1O przekazywanie 1 procenta podatku z tytułu rozliczenia rocznego na rzecz Caritas Archidiecezji Łódzkiej apeluje jej dyrektor, ks. Jacek Ambroszczyk. "Te pieniądze są potrzebne, żeby pomagać jak największej grupie osób" - podkreśla. "Opiekujemy się osobami chorymi, pomagamy niepełnosprawnym, zajmujemy się osobami bezrobotnymi i dziećmi w świetlicach. Pod opieką Caritas jest bardzo wiele osób" - mówi ks. Ambroszczyk.

• Wspirają nas

Caritas Archidiecezji Łódzkiej