Caritas Archidiecezji Łódzkiej

Dystrybucja mleka w Bejrucie | Sumar Sleem

Nasze galerie
Pielgrzymka Pracowników i Wolontariuszy do Łagiewnik

W dniu 7 maja 2011 roku przedstawiciele Parafialnych Zespołów Caritas, Domu Dziennego Pobytu i wolontariusze posługujący w różnych działach Caritas wzięli udział w VIII Ogólnopolskiej Pielgrzymce Pracowników i Wolontariuszy Caritas do Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach.

Poświęcenie Biura Wolontariatu Caritas

W czwartek, 14 kwietnia 2011 roku, o godz. 14.00, Ksiądz Arcybiskup Władysław Ziółek poświęcił pomieszczenia Biura Wolontariatu Caritas Archidiecezji Łódzkiej, w Łodzi, przy ul. Piotrkowskiej 85.

Wigilia Charytatywna w Hali Expo

W dniu 16 grudnia 2010 roku w Hali Expo Radio Łódź zorganizowało Wigilię Charytatywną dla 450 najbiedniejszych mieszkańców naszego miasta. Organizację wigilii wsparli tradycyjnie wolontariusze łódzkiej Caritas i PCK.

Pieszy Rajd Wolontariuszy za nami!

W sobotę, 2 października 2010 roku odbył się pierwszy Pieszy Rajd Wolontariuszy, w którym wzięło udział 60 wolontariuszy posługujących w poszczególnych działach łódzkiej Caritas.

Pieszy Rajd Wolontariuszy

Biuro Wolontariatu Caritas Archidiecezji Łódzkiej wspólnie z twórcami portalu www.pielgrzymkaindywidualna.pl organizuje w dniu 2 października 2010 roku (sobota) Pieszy Rajd Wolontariuszy o długości około 15 km.

• Wspirają nas

Caritas Archidiecezji Łódzkiej