Caritas Archidiecezji Łódzkiej

Dystrybucja mleka w Bejrucie | Sumar Sleem

Nasze galerie
Spotkanie Parafialnych Zespołów Caritas

Pierwsze w tym roku szkolnym spotkanie Parafialnych Zespołów Caritas Archidiecezji Łódzkiej, odbyło się w dniu 8 września 2009 roku, w godzinach 9.45-11.00 w siedzibie Caritas, przy ul. Gdańskiej 111, w Łodzi.

Caritas na jesiennej sesji duszpasterskiej

W dniach 5 – 6 listopada 2008 roku w archidiecezji łódzkiej odbyła się jesienna sesja duszpasterska, na którą zaproszony został sekretarz Caritas Polska, ks. Zbigniew Sobolewski.

Człowiek Miesiąca Maja 2008

Pani Krystyna Rutkowska, koordynator Parafialnego Zespołu Charytatywnego przy Parafii Matki Boskiej Różańcowej w Łodzi otrzymała tytuł Człowieka Miesiąca Maja 2008 roku.

Skupienie Wielkopostne Parafialnych Zespołów Caritas

W dniu 8 marca 2008 roku, w siedzibie Caritas Archidiecezji Łódzkiej, przy ul. Gdańskiej 111, zorganizowane zostało Skupienie Wielkopostne dla Parafialnych Zespołów Caritas.

Skupienie Parafialnych Zespołów Caritas

W dniu 31 marca 2007 roku w siedzibie Caritas Archidiecezji Łódzkiej, mieszczącej się przy ul. Gdańskiej 111 odbyło się skupienie wielkopostne wolontariuszy działających w Parafialnych Zespołach Caritas.

• Wspirają nas

Caritas Archidiecezji Łódzkiej