Caritas Archidiecezji Łódzkiej

Start » Parafialne Zespoły Caritas

Dystrybucja mleka w Bejrucie | Sumar Sleem

Nasze galerie
W każdej parafii musi powstać parafialny zespół Caritas

"W każdej parafii musi powstać parafialny zespół Caritas" - mówił abp Marek Jędraszewski podczas niedawnego spotkania z księżmi. Jak dotąd takie zespoły powołało jedynie 37 parafii (na ponad 200 działających na terenie archidiecezji łódzkiej).

Kalendarz spotkań opiekunów Parafialnych Zespołów Caritas w 2011 roku

Spotkania opiekunów Parafialnych Zespołów Caritas odbywają się w siedzibie Caritas Archidiecezji Łódzkiej przy ul. Gdańskiej 111 w Łodzi. Poniżej prezentujemy kalendarz spotkań na najbliższy czas.

Podsumowanie roku pracy przez opiekunów PZC

17 czerwca 2010 roku, w siedzibie Caritas Archidiecezji Łódzkiej, przy ul. Gdańskiej 111 w Łodzi, odbyło się spotkanie opiekunów Parafialnych Zespołów Caritas.

Opłatek Parafialnych Zespołów Caritas

W dniu 15 grudnia 2009 roku członkowie Parafialnych Zespołów Caritas spotkali się w Caritas Archidiecezji Łódzkiej, by wspólnie przeżyć Mszę Świętą, a następnie przełamać się wigilijnym opłatkiem.

Październikowe spotkanie Parafialnych Zespołów Caritas

W dniu 6 października 2009 roku, o godz. 9.45, po raz drugi w tym roku szkolnym, spotkali się przedstawiciele Parafialnych Zespołów Caritas.

• Wspirają nas

Caritas Archidiecezji Łódzkiej