Caritas Archidiecezji Łódzkiej

Dystrybucja mleka w Bejrucie | Sumar Sleem

Nasze galerie
Bal Szkolnych Kół Caritas 2013

We wtorek, 5 lutego 2013 roku najmłodsi wolontariusze łódzkiej Caritas - członkowie Szkolnych Kół Caritas ze szkół podstawowych na terenie archidiecezji łódzkiej bawili się na balu karnawałowym, zorganizowanym w Muzeum Miasta Łodzi, przy ul. Ogrodowej 15.

Bieg charytatywny Szkolnych Kół Caritas

W dniu 5 czerwca 2012 roku, w godz. 10.00 - 15.00, Caritas Archidiecezji Łódzkiej zorganizowała piknik Szkolnych Kół Caritas, który w tym roku miał szczególną formę. Piknik odbył się w Parku im. Józefa Piłsudskiego (na Zdrowiu), na terenie przylegającym do muszli koncertowej, a najważniejszą częścią spotkania był bieg charytatywny. Uczestnikami biegu byli członkowie Szkolnych i Przedszkolnych Kół Caritas wraz z opiekunami.

Karnawałowy bal Szkolnych Kół Caritas 2012

Najmłodsi wolontariusze łódzkiej Caritas - członkowie Szkolnych Kół Caritas ze szkół podstawowych na terenie archidiecezji łódzkiej - wzięli udział w balu karnawałowym, zorganizowanym w ostatni dzień karnawału, we wtorek, 21 lutego 2012 roku, w Muzeum Miasta Łodzi, przy ul. Ogrodowej 15.

Skupienie adwentowe SKC 2011

W dniu 30 listopada 2011 roku, w kościele pw.Matki Boskiej Zwycięskiej w Łodzi, odbyło się coroczne skupienie adwentowe dla wolontariuszy działających w Szkolnych Kołach Caritas i ich opiekunów.

Inauguracja działalności SKC w roku szkolnym 2011/2012

W dniu 27 września 2011 roku w kościele Matki Boskiej Zwycięskiej w Łodzi, wolontariusze Szkolnych Kół Caritas wraz ze swymi opiekunami wzięli udział we mszy świętej inaugurującej działalność charytatywną w roku szkolnym 2011/2012.W dniu 27 września 2011 roku w kościele Matki Boskiej Zwycięskiej w Łodzi, wolontariusze Szkolnych Kół Caritas wraz ze swymi opiekunami wzięli udział we mszy świętej inaugurującej działalność charytatywną w roku szkolnym 2011/2012.

• Wspirają nas

Caritas Archidiecezji Łódzkiej