Caritas Archidiecezji Łódzkiej

Dystrybucja mleka w Bejrucie | Sumar Sleem

Nasze galerie
Anioł Miłości Bliźniego dla Tele-Taxi 400400

amb2012_114 grudnia 2012 roku, w sali konferencyjnej Caritas Archidiecezji Łódzkiej w Łodzi, w ramach spotkania podsumowującego 10. edycję akcji "Serce na gwiazdkę", Firma Tele-Taxi 400400 otrzymała nagrodę Anioła Miłości Bliźniego. Statuetkę odebrał prezes przedsiębiorstwa, p. Mariusz Bedyniak. Firma taksówkarska Mariusza Bedyniaka od początku akcji zapewnia bezpieczny transport Mikołajom i Aniołom. Serdecznie dziękujemy i gratulujemy!

Anioł Miłości Bliźniego dla wolontariuszek Caritas

AMB2011_7W piątek 16 listopada 2012 roku, podczas uroczystości ku czci Najświętszej Maryi Panny Ostrobramskiej, Matki Miłosierdzia, w kaplicy ośrodka Caritas w Drzewocinach, wolontariuszki łódzkiej Caritas – Elżbieta Marcinkiewicz i Grażyna Ożarowskauhonorowane zostały nagrodą Anioł Miłości Bliźniego. Ta coroczna indywidualna nagroda, przyznawana przez Caritas Archidiecezji Łódzkiej od 2005 roku, ma na celu wyróżnienie osoby fizycznej lub instytucji, która promuje postawę miłości bliźniego. Gratulujemy!

Anioł Miłości Bliźniego 2009 dla MultiBanku

amb2009_2W dniu 14 grudnia 2009 roku, o godz. 18.00, w ramach podsumowania dorocznej akcji charytatywnej dla dzieci – „Serce na gwiazdkę”, MultiBank uhonorowany został nagrodą Anioł Miłości Bliźniego. Statuetkę z rąk Księdza Arcybiskupa Władysława Ziółka Metropolity Łódzkiego odebrał Pan Cezary Kocik, dyrektor MultiBanku. Ta coroczna indywidualna nagroda, przyznawana przez Caritas Archidiecezji Łódzkiej od 2005 roku, ma na celu wyróżnienie osoby fizycznej lub instytucji, która wspiera działalność charytatywną Caritas Archidiecezji Łódzkiej i wykazując „wyobraźnię miłosierdzia” promuje postawę miłości bliźniego.

Anioł Miłości Bliźniego dla Firmy Atlas

amb2008W ramach obchodów 64. Tygodnia Miłosierdzia Łódzka Caritas uhonorowała nagrodą Anioła Miłości Bliźniego firmę Atlas Sp. z o.o. Statuetka wręczona została na zakończenie uroczystej mszy świętej w łódzkiej archikatedrze, sprawowanej 30 września 2008 roku w intencji darczyńców, dobrodziejów, wolontariuszy i pracowników Caritas Archidiecezji Łódzkiej. Nagrodę odebrał p. Jacek Michalak – wiceprezes zarządu Atlas Sp. z o.o.

Laureaci Nagrody Anioł Miłości Bliźniego

Rok 2014

AMB_2014_BS s. Barbara Sitek

AMB_2014_EO Ewa Olczak

Rok 2013

amb2013_1 Zakład Przetwórstwa Mięsnego Grot

Rok 2012

amb2012_2 Tele-Taxi 400400

Rok 2011

AMB2011_6 Elżbieta Marcinkiewicz

AMB2011_8 Grażyna Ożarowska

Rok 2010

amb2010_1 TOYA Sp. z o.o.

Rok 2009

amb2009_2 Multibank

Rok 2008

amb2008 Atlas Sp. z o.o.

Rok 2007

amb_pko_bp_sa PKO Bank Polski S.A.

Rok 2006

amb_interkobo Interkobo Sp. z o.o.

Rok 2005

amb_arcybiskup Ksiądz Arcybiskup Władysław Ziółek