Caritas Archidiecezji Łódzkiej

Dystrybucja mleka w Bejrucie | Sumar Sleem

Nasze galerie
Marcowe spotkanie opiekunów SKC

W dniu 11 marca 2009 roku, w godzinach 16.30-18.30, odbyło się przedświąteczne spotkanie opiekunów Szkolnych Kół Caritas. Zebranie rozpoczęło się Mszą Świętą, którą odprawił ks. Marcin Grzelak- zastępca dyrektora Caritas Archidiecezji Łódzkiej.

Bal kostiumowy Szkolnych Kół Caritas

Caritas Archidiecezji Łódzkiej zorganizowała kostiumowy bal karnawałowy wolontariuszy działających w Szkolnych i Przedszkolnych Kołach Caritas. Bal odbył się we wtorek, 20 stycznia 2009 roku, w godzinach 17.00 – 20.00, w  Pałacu Poznańskiego, przy ul. Ogrodowej 15 w Łodzi.

Spotkanie opiekunów Szkolnych Kół Caritas

We wtorek, 17 lutego 2009 roku, w godzinach 16.30-18.30, odbyło się spotkanie opiekunów Szkolnych Kół Caritas. Zebranie rozpoczęło się wspólną modlitwą w intencji wszystkich wolontariuszy działających w Kołach Caritas.

Spotkanie opłatkowe opiekunów SKC

W  środę, 7 stycznia 2009 roku odbyła się wyjątkowa, skromna  uroczystość w której uczestniczyli Opiekunowie Szkolnych Kół Caritas. Rozpoczęto od najprzyjemniejszej części zebrania, wspólnego uczczenia Świąt Bożego Narodzenia.

Skupienie adwentowe wolontariuszy Szkolnych Kół Caritas

Caritas Archidiecezji Łódzkiej organizuje w dniu 11 grudnia 2008 roku Skupienie adwentowe dla wolontariuszy Szkolnych Kół Caritas pod hasłem „Troszczmy się o życie”, w Kościele Matki Boskiej Zwycięskiej w Łodzi, przy ul. Łąkowej 40.

• Wspirają nas

Caritas Archidiecezji Łódzkiej