Dystrybucja mleka w Bejrucie | Sumar Sleem

Nasze galerie

Turnusy rehabilitacyjne Caritas 2019 w Drzewocinach

turnus_seniorzy_2013_1Caritas Archidiecezji Łódzkiej zaprasza na tegoroczne turnusy rehabilitacyjne w Ośrodku Rehabilitacyjno-Wypoczynkowym w Drzewocinach k/Dłutowa. Nasz ośrodek usytuowany jest w lesie sosnowo-liściastym, w dolinie rzeki Grabi. Okolica ma swoisty mikroklimat i czyste powietrze, zapewniając uczestnikom zdrowy, regenerujący siły wypoczynek. Na terenie ośrodka znajdują się: parking, alejki spacerowe, plac zabaw, boisko do piłki siatkowej, nożnej i koszykówki, kaplica i budynek rehabilitacyjny. Zapraszamy na aktywny wypoczynek dorosłych i młodzież.

W 2019 roku turnusy odbędą się w następujących terminach:

• 29 maja - 11 czerwca
  • 25 czerwca – 15 lipca
  • 19 lipca - 1 sierpnia (turnus dla młodzieży)
  • 6 - 20 sierpnia
  • 28 sierpnia - 10 września
  • 13 - 26 września

Koszt turnusu: od 1000,00 zł. Przy zapisie wpłata zaliczki w wysokości 200,00 zł.

Zapewniamy:
zakwaterowanie w 3-osobowych pokojach z łazienką przystosowanych dla osób niepełnosprawnych, całodzienne wyżywienie, przejazd autokarem, ubezpieczenie, opiekę pielęgniarską, zajęcia usprawniające, zabiegi rehabilitacyjne, spacery i wypoczynek w plenerze, wieczory filmowe, możliwość uczestnictwa we mszy świętej i nabożeństwach.

Uwaga: istnieje możliwość dofinansowania uczestnictwa w turnusie ze środków PFRON

Szczegółowe informacje i zapisy:
Elżbieta Przygodzka
e-mail: recepcja@drzewociny.pl