In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

MODLITWA ZA ZMARŁYCH...
8 listopada 2023

We Wszystkich Świętych podążałyśmy, podobnie jak całe rzesze ludzi, na cmentarz parafialny, by tam szczególnie przy grobach naszych zmarłych Sióstr modlić się za nie, wdzięczne za ich wkład w życie naszej wspólnoty, ufne, że one są z nami dalej i mogą wiele łask wyprosić dla klasztoru, a także za wszystkich bliskich nam zmarłych i wszystkich zmarłych.
Wiele sióstr uczestniczyło w procesji alejkami cmentarza o godz. 12.30 i w Mszy świętej odprawianej na cmentarzu.
Również we Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych odwiedzałyśmy groby Sióstr i znajomych. Zachęcamy wszystkich do wzmożonej modlitwy szczególnie za bliskich zmarłych przez cały miesiąc. Oni bardzo tej modlitwy potrzebują i nie pozostaną dłużni.

więcej wiadomości »

Przyjęcie do naszej wspólnoty relikwii męczenników bł. o. Michała i bł. o. Zbigniewa - 2023 r.

Rok Życia Konsekrowanego