In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Aktualności

obrazek

WYJĄTKOWY GOŚĆ :)

W sobotę 25 lutego gościliśmy w naszej bernardyńskiej wspólnocie o. Josepha Vadakkel charyzmatycznego kapłana głoszącego z miłością Słowo Boże i dającego świadectwo umiłowania Eucharystii i Matki Bożej. Podczas konferencji ojciec Joseph rozważał z Ewangelii św. Jana przypowieść o krzewie winnym, przyrównywał wspólnotę do ogrodu botanicznego z pięknymi, unikalnymi drzewami, rozważał postawę Mojżesz... czytaj dalej»

obrazek

NASZE MALUTKIE ŚWIĘTO... :)

«KONSEKROWANI, to ludzie przynagleni palącym pragnieniem BLISKOŚCI Chrystusa, ZAFASCYNOWANI Chrystusem do tego stopnia, że wobec perspektywy bliskości z Nim, wszystko inne staje się mało ważne» (List KEP 2.II.2012).
Piękne... właśnie dziś świętując Ofiarowanie Pańskie świętowałyśmy kolejny dzień Osób Konsekrowanych. Rano, Mszę św. konwentualną w naszej intencji sprawował Ks. Abp. Wład...
czytaj dalej»

obrazek

KOLĘDA W KLASZTORZE :) :) :)

W sobotę 14 stycznia w naszym klasztorze odbyła się wizyta duszpasterska Księży z naszej parafii z nowym Proboszczem na czele. W spotkaniu uczestniczył także Ks. Abp. Władysław, nasi Księża Kapelani, no i oczywiście siostry. Po wspólnej modlitwie odśpiewaliśmy kolędy i jak przystało na wizytę kolędową otrzymałyśmy pamiątkowe obrazki z podpisem Księdza Proboszcza :) Było to wyjątkowe spotkanie, gdy... czytaj dalej»

obrazek

STYCZNIOWA MSZA ŚW. DLA DZIECI :)

W niedzielę 8 stycznia 2017 roku podczas Eucharystii dla dzieci z przedszkola i ich rodzin modliliśmy się za babcie i dziadków. Ponieważ była to niedziela, w której wspominamy chrzest Pana Jezusa, ks. Józef mówił nam o naszym chrzcie świętym. Dzieci dostały także zadanie domowe, aby z rodzicami obejrzeć swoje zdjęcia z uroczystości chrztu świętego.

obrazek

SPOTKANIE OPŁATKOWE DLA OAZY I MINISTRANTÓW :)

Podczas tegorocznego spotkania opłatkowego (7.01.2017 r.) dla ministrantów i młodzieży oazowej gościliśmy wśród nas Ks. Abp. Władysława Ziółka. Na początku młodzież zaprezentowała przedstawienie o Grzesiu, który wyruszył na spotkanie Nowonarodzonego Jezusa z 4 darami, które podczas drogi oddał potrzebującym. Ksiądz Arcybiskup w czasie życzeń nawiązał do przedstawienia, iż młodzież ukazała sedno Św... czytaj dalej»

Informacji: 34
strona: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7]

archiwum wiadomości »

Klasztor Sióstr Bernardynek- prezentacja :)
Rok Życia Konsekrowanego