In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Aktualności

obrazek

KOLĘDA W KLASZTORZE :) :) :)

W sobotę 14 stycznia w naszym klasztorze odbyła się wizyta duszpasterska Księży z naszej parafii z nowym Proboszczem na czele. W spotkaniu uczestniczył także Ks. Abp. Władysław, nasi Księża Kapelani, no i oczywiście siostry. Po wspólnej modlitwie odśpiewaliśmy kolędy i jak przystało na wizytę kolędową otrzymałyśmy pamiątkowe obrazki z podpisem Księdza Proboszcza :) Było to wyjątkowe spotkanie, gdy... czytaj dalej»

obrazek

STYCZNIOWA MSZA ŚW. DLA DZIECI :)

W niedzielę 8 stycznia 2017 roku podczas Eucharystii dla dzieci z przedszkola i ich rodzin modliliśmy się za babcie i dziadków. Ponieważ była to niedziela, w której wspominamy chrzest Pana Jezusa, ks. Józef mówił nam o naszym chrzcie świętym. Dzieci dostały także zadanie domowe, aby z rodzicami obejrzeć swoje zdjęcia z uroczystości chrztu świętego.

obrazek

SPOTKANIE OPŁATKOWE DLA OAZY I MINISTRANTÓW :)

Podczas tegorocznego spotkania opłatkowego (7.01.2017 r.) dla ministrantów i młodzieży oazowej gościliśmy wśród nas Ks. Abp. Władysława Ziółka. Na początku młodzież zaprezentowała przedstawienie o Grzesiu, który wyruszył na spotkanie Nowonarodzonego Jezusa z 4 darami, które podczas drogi oddał potrzebującym. Ksiądz Arcybiskup w czasie życzeń nawiązał do przedstawienia, iż młodzież ukazała sedno Św... czytaj dalej»

obrazek

O. CYPRIAN I KSIĄŻKA O NASZEJ MATUSI :) :) :)

W tym roku na Święta otrzymałyśmy niesamowity prezent… o. Cyprian ofm napisał książkę o naszej Matce Franciszce, o jej talencie malarskim, o jej wspaniałych obrazach. Książka jest rewelacyjna i bardzo za nią dziękujemy kochanemu o. Cyprianowi. W naszym klasztorze odbyło się spotkanie z autorem książki podczas którego opowiadał niesamowite szczegóły z życia naszej Matki oraz przytaczał walory... czytaj dalej»

obrazek

NASZE ŚWIĘTA... :)

I nadeszły Święta, piękne, rodzinne, ciepłe Święta Bożego Narodzenia. Każdego dnia ku naszej wielkiej radości główną Mszę Świętą sprawował nasz Ksiądz Arcybiskup Władysław, mówił o istocie Bożego Narodzenia, o naszych sercach otwartych na Maleńką Miłość… Dziękujemy za jego obecność i za każdy przejaw życzliwości okazywanej naszej wspólnocie kościelnej :)

Informacji: 39
strona: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8]

archiwum wiadomości »

Klasztor Sióstr Bernardynek- prezentacja :)
Rok Życia Konsekrowanego