Piesza Pielgrzymka Łódzka na Jasną Górę: grupa IV - żółta

"Młodzi katolicy są powołani do naśladowania Jezusa nie dopiero w momencie, gdy dorosną, ale już teraz, jako dojrzewający uczniowie. Oby urzekające piękno oblicza Jezusa nigdy nie przestało ich pociągać! - mówił Jan Paweł II.

Pielgrzymi młodzieżowej grupy numer 4 na pewno są zachwyceni obliczem Jezusa. Radość dziecka bożego towarzyszy im na każdym kroku. Dzięki temu my w czasie pielgrzymki możemy zachwycać się ich młodzieńczym duchem, siłą modlitwy, gromkim śpiewem i tańcem. Wszystko oczywiście na chwałę Pana!

Kierownikiem grupy 4 jest ksiądz Paweł Bogusz, duszpasterz młodzieży naszej archidiecezji. Jego szczery uśmiech i ciepłe słowo z pewnością dodadzą otuchy gdy zabraknie sił. Kolor grupy to żółty.

A więc wszystkie czwóreczkowe rączki w górę ! Czekamy na Wasze wspomnienia związane z pielgrzymowaniem w Czwórce!