Tomaszów Maz.: zaproszenie na festyn rodzinny "Majówka z mamą i tatą"

Już po raz szesnasty Parafia Najświętszego Serca Jezusowego w Tomaszowie Mazowieckim ma niewątpliwy zaszczyt i przyjemność zaprosić wszystkich na wyjątkowy festyn rodzinny "Majówka z mamą i tatą", który odbędzie się na placu przykościelnym w niedzielę 27.05 b.r. w godz. 14.00 - 21.30.

Każdy z przybyłych gości z całą pewnością znajdzie tego dnia coś dla siebie! Dbając o sferę duchową, będzie można uczestniczyć w polowym nabożeństwie majowym, uroczystej mszy świętej, a także w tzw "Fishmob" - czyli radosnych tańcach lednickich dla św. Jana Pawła II.

O sferę kulturalno - rozrywkową zatroszczą się zaproszeni goście: mali i młodzi wokaliści kształtujący swoje talenty przy parafii NSJ, zespół regionalny "Tramblanka" z Opoczna, a przede wszystkim gwiazda festynu - Bogdan Trojanek z zespołem "Terne Roma". Nie zabraknie także kulinarnych przysmaków, różnorodnych atrakcji oraz licznych animacji dla młodszych i starszych. Parafialno - rodzinną zabawę zakończy pokaz sztucznych ogni, tańce "pod gołym niebem", a także losowanie tzw: szczęśliwego uczestnika festynu!

Trzeba wspomnieć, iż tomaszowska "Majówka z mamą i tatą" tradycyjnie połączona zostanie z kolejną, jakże istotną inicjatywą - "Marszem dla życia i rodziny", konkursem na transparent propagujący wartość rodziny, zaś zebrane podczas w/w festynu środki w całości przeznaczone zostaną na sfinansowanie letniego wypoczynku w uzdrowiskowej miejscowości Krasnobród dla najuboższych oraz najbardziej potrzebujących dzieci i młodzieży. Patronat honorowy nad "Majówką z mamą i tatą" objął ks. Arcybiskup Metropolita Łódzki - Grzegorz Ryś.