Autor: Antoni Zalewski
Kurs Nowe Życie

Zapraszamy na Kurs Nowe Życie, który odbędzie się w dniach 13 – 15 kwietnia 2018 roku w parafii Najświętszej Eucharystii w Łodzi.

Jeżeli pragniesz doświadczyć spotkania z Jezusem i otrzymać Nowe Życie -życie dziecka Bożego i Dziedzica Jego Królestwa, ten kurs jest skierowany właśnie do Ciebie! Będziesz mógł nawiązać lub odnowić swoją osobistą więź z Jezusem i Kościołem.

Kurs Nowe Życie to weekendowe spotkania z realnie działającym Bogiem, spojrzenia razem z Nim na Twoje życie, doświadczenia Jego bezwarunkowej miłości i zyskania nowych perspektyw i możliwości. Czy je potem wybierzesz i podejmiesz, zależy tylko od Ciebie. Twój Stwórca czeka na Ciebie nieustannie.

Kurs jest adresowany jest zarówno do osób, które chcą doświadczyć miłości Boga, jak i do tych, które nie wierzą, że jest to w ogóle możliwe.

Zapisy prowadzone są przez stronę internetową: