Wspólnota Życia Chrześcijańskiego wraz z Ojcami Jezuitami zapraszają na REKOLEKCJE IGNACJAŃSKIE W ŻYCIU „Pan blisko jest…

Spotkania będą odbywać się w kolejne niedziele Wielkiego Postu 2018:

- 25 lutego,
- 4 marca,
- 11 marca,
- 18 marca,

w godz.15.00-18.00 w sali św. Tomasza przy parafii pod wezwaniem Najświętszego Imienia Jezus w Łodzi przy ul. Sienkiewicza 60. W programie rekolekcji przewiduje się Mszę Świętą i konferencję.

Aby uczestniczyć w rekolekcjach należy wypełnić ankietę zgłoszeniową.
Ankieta jest do pobrania na stronie parafii w zakładce WŻCh: https://www.archidiecezja.lodz.pl/jezuici/ lub w kancelarii parafialnej. Wypełnioną ankietę należy przesłać na adres e-mail: [email protected] lub zostawić w kancelarii parafialnej.

Uczestnicy otrzymają materiały do samodzielnych rozważań na cały tydzień oraz zapisują się na rozmowę duchową. Uprzejmie prosimy o zabranie ze sobą notatnika i długopisu.

Serdecznie zapraszamy!