Wyświetleń: 2019
Krzysztof Sowiński gościem cyklu spotkań „Idźcie i głoście – spotkania z ludźmi wiary”
W parafii św. Wojciecha – Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia w Łodzi w niedzielę, 17 grudnia 2017, odbyło się kolejne spotkanie: „Idźcie i głoście – spotkania z ludźmi wiary”.
Gościem spotkania był Krzysztof Sowiński, członek wspólnoty Głos Pana w Skierniewicach, zapalony ewangelizator uliczny, lider uwielbienia, sens życia definiuje prosto i jasno: bycie dzieckiem Taty, który jest Początkiem i Końcem.
Spotkanie rozpoczęło się Mszą święta o godz. 18.00, a następnie gość wygłosił swoje świadectwo. W drugiej części spotkania adorowano Najświętszy Sakrament uwielbiając Boga i modląc się o uzdrowienie. Po spotkaniu wszyscy byli zaproszeni na Agape, na której mogli posilić się bigosem i ogrzać ciepłą herbatą.
Już dziś zapraszamy na kolejne spotkanie, 21 stycznia 2018, a naszym gościem będzie s. Małgorzata Chmielewska.