Wspólnota parafii Karlin modliła się o powołania kapłańskie

W poniedziałkowy wieczór w kościele pod wezwaniem św. Stanisława Kostki w Karlinie wierni z tutejszej parafii wraz z swoim proboszczem ks. Romanem Kurzdymem trwali na modlitwie o nowe i święte powołania do służby Bożej. Zaczęli od różańca i modlitw powołaniowych. Spotkanie modlitewne zakończyła Eucharystia pod przewodnictwem ks. prefekta Marcina Jarzenkowskiego.

W homilii ks. prefekt podkreślił jak ważna jest modlitwa o powołania, która powinna być troska całego Kościoła oraz zaznaczył, że każde powołanie jest tajemnicą. Na koniec jeden z kleryków opowiedział o seminaryjnym życiu i podzielił się swoją drogą powołania.

Następnie wszyscy zostali poproszeni do wspólnego zdjęcia. Nie zabrakło seminaryjnych krówek i czasopisma kleryckiego "Ama". Dziękujemy za miłe przyjęcie!