Uroczystości odpustowe w parafii Chrystusa Króla w Łodzi
W niedzielę 26 listopada 2018 roku w uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata odbył się odpust w parafii pw. Chrystusa Króla w Łodzi na Retkini.
4 odpust
Jak co roku jest to doskonała okazja do tego, by swoje życie oddać Jezusowi, który jest nie tylko Królem wszechświata, ale przede wszystkim Królem nas samych, Królem naszych serc. Uroczystości odpustowej przewodniczył ks. kan. Andrzej Chycki, który był jednym z pierwszych wikariuszy powstałej niespełna 35 lat temu parafii Chrystusa Króla.
2 odpsut
Podczas homilii celebrans odniósł się do charakteru uroczystości oraz przypomniał w skrócie jak wyglądała praca w parafii ponad 30 lat temu. W uroczystości wzięli udział księża z okolicznych parafii, którzy należą do dekanatu Łódź-Ruda oraz wiele osób świeckich, grup parafialnych, pocztów sztandarowych oraz ministrantów.
3 odpust