Sztafeta Powołaniowa w Kociszewie

10 listopada sztafeta seminaryjna zatrzymała się w parafii p.w. Św. Teodora Męczennika w Kociszewie, gdzie została serdecznie przywitana przez Księdza Proboszcza oraz wspólnotę parafialną.

Po Mszy świętej, świadectwami drogi swojego kapłańskiego powołania oraz relacji z Jezusem podzielili się Ksiądz Bartłomiej- prefekt seminaryjny, a także towarzyszący mu dwaj alumni.

Lecz nie tylko oni, bowiem na Mszę świętą, na zaproszenie Księdza Proboszcza, przybyły również dwie niewiasty-dziewice konsekrowane, które swoim śpiewem ubogaciły Eucharystię, a po jej zaskoczeniu opowiedziały zgromadzonym wiernym czym jest dziewictwo konsekrowane, jak wygląda ich codzienność oraz jak Pan Bóg w nich działa i im błogosławi.